تربت حيدريه- بخشدار جلگه رخ تربت حيدريه از آمادگي كامل اين بخش براي پذيرايي، استقبال، اسكان مسافران و زائران امام رضا(ع) از امروز تا 15 فروردين ماه 91 خبر داد.

'محمود صادقی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به حجم تردد بالای مسافران و موقعیت جغرافیایی این منطقه كه در مسیر جنوب كشور و تردد زائرین بارگاه ملكوتی حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته، ادارات مرتبط با مسافرین نوروزی در این بخش آمادگی حداكثری برای استقبال و پذیرایی از آنان را دارند.

وی به آماده سازی مدارس توسط ستاد اسكان فرهنگیان در بخش جلگه رخ تربت حیدریه اشاره كرد و افزود: تعداد چهار آموزشگاه در قالب 20كلاس درس با تجهیزات لازم در این بخش پیش بینی شده است.

صادقی گفت :كمیته ستاد تسهیلات نوروزی توسط دستگاهها دربخش جلگه رخ فعال شده و برنامه ریزی های لازم برای برقراری نظم و امنیت ، ترافیك درجاده ها ، فراهم ساختن شرایط ایمنی در محورهای مواصلاتی ، استقرار پایگاه اورژانس و امداد جاد ه ای و اكیپ امداد خودرو صورت گرفته است.

وی افزود: مركز بهداشتی و درمانی شهر رباط سنگ از امروز تا پایان سفرهای نوروزی به صورت شبانه روزی با حضور یك پزشك به ارائه خدمات به مسافرین و زائرین امام رضا(ع) می پردازد.

بخش جلگه رخ در فاصله 110 كیلومتری مشهد و 35كیلومتری تربت حیدریه واقع شده و هرساله شاهد حضور تردد بسیاری

از زائران و مسافران نوروزی است.

2691/659

سرخط اخبار استان‌ها