اصفهان - سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان گفت : اين تيم پس از اخراج محسن بنگر در ديدار با راه آهن شهر ري 10 نفره به بازي ادامه داد اما بازيكنانم لياقت خود را براي صدرنشيني ليگ برتر نشان دادند.

به گزارش ایرنا ، 'زلاتكو كرانچار' عصر شنبه پس از پیروزی تیمش مقابل تیم راه آهن شهر ری اظهارداشت: از دقیقه 66 این دیدار ، تیم سپاهان به دلیل اخراج محسن بنگر 10 نفره شد اما بازیكنانم با شرافت توانستند از جایگاه صدرنشینی خود دفاع كنند.

وی با تمجید از تلاش بازیكنان خود در این دیدار افزود: سپاهان در مسیر قهرمانی گام برمی دارد و بازیكنان این تیم امروز نشان دادند كه توان دست یابی به این عنوان را دارند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینكه بازیكنان این تیم در دیدارهای گذشته موقعیت های زیاد گلزنی را از دست دادند ، تصریح كرد:‌ خوشحالم كه در این دیدار بازیكنان ما توانستند از موقعیت های به دست آمده نهایت استفاده را ببرند و سه گل وارد دروازه راه آهن كنند.

وی نوروز را به تمام ایرانیان تبریك گفت و افزود: تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل راه آهن شهر ری در آستانه عید نوروز ، به هواداران خود و مردم اصفهان عیدی داد.

تیم فوتبال فولاد مباركه سپاهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر باشگاههای كشور عصر دوشنبه در ورزشگاه فولاد شهر با نتیجه سه بر دو مقابل تیم راه آهن شهر ری به برتری رسید.

7132

سرخط اخبار ورزش