سمنان - فرماندار شهرستان سمنان بر تلاش بيشتر براي ارائه خدمات بهتر و كنترل قيمت كالاها در تعطيلات نوروزي با نظارت و بازرسي مستمر تاكيد كرد.

'محمد همتیان' روز شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان تامین مایحتاج ضروری مردم را مهمترین وظیفه ستاد تنظیم بازار در ایام آخر سال و تعطیلات نوروزی دانست.

وی خواستار همكاری و هماهنگی تمام دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای ایجاد رقابت سالم در بازار و نیز جلوگیری از افزایش قیمت‌ها برای رفاه حال مردم شد.

وی از اعضای ستاد خواست با توجه به اینكه سمنان در مسیر حركت مسافرین و زائرین امام رضا (ع) است كلیه مایحتاج ضروری مردم و مسافران را مهیا نمایند تا مسافران با خاطره خوشی سمنان را به مقصد مورد نظر خود ترك نمایند.

فرماندار سمنان خواستار تنظیم قیمت و توزیع مناسب گوشت مرغ در این شهرستان با هماهنگی اداره جهاد كشاورزی و دامپزشكی در ایام تعطیلات نوروز شد.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان نیز از ذخیره سازی 500 تن مرغ منجمد در دو روز باقیمانده سال خبر داد و افزود: اولویت نظارت و كنترل با كالاهای ضروری از قبیل خشكبار، شیرینی، لبنیات، گوشت و پوشاك بوده است.

'مهدی یحیایی' گفت: در این زمینه تعدادی متخلف شناسایی و به همراه پرونده به تعزیرات حكومتی معرفی شده اند.

وی افزود: توزیع میوه نیز از بیست و چهارم اسفند آغاز و یك اكیپ اختصاصی نیز مسوول بازدید و نظارت بر این امر است.

معاون تعزیرات حكومتی استان سمنان نیز گفت: تمامی پرونده های ارجاع شده به این سازمان منجر به صدور رای شده و حدودا 80 درصد احكام صادره نیز اجرا شده است.ك/2

599/608

سرخط اخبار استان‌ها