مشهد - يكي از اعضاي شوراي اسلامي شهر مشهد حضور رهبر معظم انقلاب در نخستين روز هر سال در مشهد را از الطاف الهي به مردم اين شهر دانست.

جواد داوود آبادی روز شنبه ضمن تبریك سال جدید و ابراز خرسندی از حضور رهبر فرزانه انقلاب در مشهد به خبرنگاران گفت: همه باید در سال جدید با گوش سپردن به فرامین رهبر معظم انقلاب، سالی سرشار از معنویت را آغاز كنیم.

وی افزود: همت تمام مسئولان باید اجرای سخنان رهبر معظم انقلاب باشد.

داوود آبادی اظهارداشت: سخنان رهبر معظم انقلاب با توجه به اینكه در مشهد بیان می شود باید بیشترین تاثیر را در این شهر داشته باشد و تمام مسئولان و شهروندان این شهر باید در راستای تحقق این مهم تلاش نمایند.

رئیس كمیسیون مشاركت های كلان اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد نیز ضمن تبریك سال جدید و آرزوی سالی خوب و پر بركت برای همه گفت: حضور رهبر معظم انقلاب در نخستین روز سال در این شهر و گوش سپردن به سخنان معظم له بركتی است كه نصیب مردم مشهد شده است.

غلامرضا خواجی افزود: به بركت این حضور، مسئولان می توانند موضوعات مهم را با ایشان در میان گذاشته و با توجه به سفارشات ایشان در این روز سرعت و شتاب بیشتری در انجام امور كشوری و اطاعت از پیام رهبری داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تبریك فرارسیدن سال نو به شهروندان، از حضور رهبر معظم انقلاب در مشهد ابراز خرسندی نمود.

عباس شیر محمدی از آمادگی همه مجموعه های شهرداری برای پذیرایی از زائران نوروزی در مشهد خبر داد.

محمد كمال سرویها نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد نیز با اشاره به اینكه فرهنگ ایرانی ما برپایه مهمان نوازی استوار است، گفت: خدمت به زائران حضرت امام هشتم (ع) افتخاری بزرگ است كه اگر بخواهیم در سال جدید در این راستا و همه امور زندگی به شكوفایی و رشد دست پیدا كنیم باید با نگاه به فراز و نشیب های گذشته سالی بهتر و زندگی پربار تر را آغاز نمود.

وی با اشاره به حضور رهبر معظم انقلاب در مشهد افزود: حضور معظم له را باید به فال نیك گرفت و در حد توان برای اجرای بیانات رهبری تلاش كرد./2

7491 /664

سرخط اخبار استان‌ها