كلاله - فرماندار شهرستان كلاله، گفت:اين شهرستان با مناظربديع و چشم نواز، چشم اندازهاي زيبا و اماكن منحصربفرد طبيعي ، گردشگري و زيارتي همچنين تمهيدات صورت گرفته از سوي دستگاههاي اجرايي مرتبط با تسهيلات نوروزي، آماده پذيرايي از مسافران نوروزي است.

'نورالله نوراللهی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برای ارائه خدمات بهینه و تامین نیاز های مسافران نوروزی كه كلاله را برای سفر و اقامت انتخاب می كنند، در قالب ستاد تسهیلات سفر، 10 كمیته با شرح وظایف مشخص تشكیل و مشغول فعالیت شده اند.

وی گفت:در جلسات هماهنگی كمیته های مذكور مقرر شد، مدیریت آموزش و پرورش وظیفه تجهیزوتامین امكانات رفاهی و خدماتی 8 واحد آموزشی محل اسكان مسافران نوروزی را در شهرستان كلاله بر عهده گیرد.

فرماندار كلاله افزود: كمیته بهداشت و سلامت، علاوه بركنترل محلهای اسكان مسافران و نظارت بر كم و كیف فعالیت پزشكان و داروخانه های كشیك، بر فعالیت مراكز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی نظارت مستمر دارد.

نوراللهی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر كلاله نیز علاوه برتشكیل اكیپ های امداد و نجات، نسبت به استقرار تیم های راهنمای مسافران نوروزی با توزیع بروشور، كتابچه های راهنما و محصولات فرهنگی در جهت معرفی اماكن زیارتی، تفریحی و گردشگری اقدام می كنند.

فرماندار كلاله همچنین از آغاز بكارتیم های نظارتی بر اماكن زیارتی، گردشگری و تفرجگاههای شهری و جنگلی خبر داد و اظهار داشت: در جهت حفظ امنیت و آرامش مسافران نوروزی و اهالی منطقه، تیم های گشت نیروی انتظامی بر اماكن مذكور نظارت كامل دارند.

/7478/622/

سرخط اخبار استان‌ها