كرمانشاه - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه گفت: سالي كه گذشت سال پر از خير و بركتي براي مسلمانان جهان و همچنين ايران بود و انشاءالله سال 91 سال اقتدار اسلام و ايران اسلامي در جهان باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله 'مصطفی علما ' روز شنبه در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1391 افزود: در سال 90 پیروزی های زیادی نصیب مسلمانان در همه نقاط جهان شد و در ایران اسلامی نیز با برگزاری انتخابات مجلس و نمایش عظمت ملت ایران به دنیا و همچنین خروش مردم ایران در سالروز انقلاب اسلامی كه امروز مبداء همه انقلابهای اسلامی شده و نیز پیروزیهای بسیاری در زمینه های مختلف چون انرژی هسته ای این زمینه را آماده كرده كه در سال 91 اقتدار و پیشرفت و شكوفایی ملت ایران با وجود همه مزاحمتها همچون خورشید در جهان بدرخشد و منشاء بیداری و روشنایی درجهان تاریك امروز شود.

در این پیام آمده است: سالی كه گذشت برای استان كرمانشاه بهاری دیگر نیز در خود جای داد و مردم این خطه با میزبانی رهبر و مولای خود بهار را در دل پاییز به این استان آوردند.

در ادامه پیام امام جمعه كرمانشاه افزوده است: این سفر پر از خیر و بركت تحول بزرگی در استان بوجود آورد كه خود آغاز دگرگونیهای بسیار در جهت پیشرفت در همه زمینه های معنوی، فرهنگی و اقتصادی خواهد بود.

آیت الله علما در پایان اعلام كرده است: انشاءالله كه سال جدید برای استان كرمانشاه و ایران و همه مسلمانان در گوشه و كنار جهان پر از پیروزی و بركات الهی باشد و مردم ایران نیز می دانند كه همه پیشرفتها و موفقیتهای كسب شده ریشه در انقلاب اسلامی آنها و نیز تبعیت از ولایت فقیه دارد كه روز به روز در حال گسترش است.ك/1

7456/567

سرخط اخبار استان‌ها