اصفهان - فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از راه اندازي هشت ايستگاه نوروزي براي خدمت رساني بهتر به مردم، مسافران و گردشگران در تعطيلات نوروز خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنابه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'محمدعلی بختیاری' اظهار داشت: با استفاده از اقدامات كنترلی، پوششی، امنیتی، انتظامی و تخصصی سعی خواهیم كرد، محیطی امن و آرام را برای همشهریان و مهمانان نوروزی فراهم سازیم.

وی افزود: فعال كردن گشت های انتظامی اعم از موتوری، خودرویی و پیاده بطور شبانه روزی، همكاری و هماهنگی با دیگر دستگاه های امدادی و خدماتی، راه اندازی هشت ایستگاه و یك قرارگاه نوروزی، تشكیل گروه ویژه موتوری با عنوان گروه ضربت، از دیگر اقدامات مهم و شاخص این فرماندهی در تعطیلات نوروز امسا است.

به گفته وی، برپایی نمایشگاه های تخصصی با هدف اطلاع رسانی و ارایه هشدارهای پلیسی در محل های اسكان نوروزی و همچنین تهیه بروشورهای آموزشی و هشداری و توزیع شمار قابل توجهی نقشه و لوح فشرده برای راهنمایی مهمانان نوروزی در مبادی ورودی شهر از دیگر برنامه های پلیس مركز استان در روزها نوروز خواهد بود.

سرهنگ 'بختیاری'با بیان اینكه مهمترین هدف پلیس در اجرای طرح نوروزی ایجاد آرامش و رضایت مردم است، ابراز امیدواری كرد: با تعامل و مشاركت هرچه بیشتر همه مردم این اقدام به نحو مطلوب محقق شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینكه سیستم مركز فوریت های پلیسی 110 بطور شبانه روز آماده ارایه خدمت به مردم است، گفت: مردم در هر لحظه از شبانه روز در صورت مشاهده و یا وقوع حوادث و جرایم می توانند با تماس با شماره 110 پلیس را در كنار خود داشته باشند.

8114/562/1724

سرخط اخبار استان‌ها