۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۶:۴۱
کد خبر: 80044151
T T
۰ نفر

شيراز - روابط عمومي حوزه هنري استان فارس اعلام كرد: نوروز 91 ، نمايش سياه بازي ' عشق به توان 2' به كارگرداني اصغر زيبايي نژاد در سينما شيراز به روز صحنه مي رود.

به گزارش ایرنا و به نقل از این روابط عمومی، این نمایش كه به نویسندگی داوود فتحعلی بیگی است برگرفته از نمایشنامه ' رام كردن زن سركش' است.

داستان این نمایش در مورد فردی به نام صارمی است كه قصد دارد دو دختر خود كتایون و بیتا را شوهر دهد لیكن شرط او برای ازدواج این است كه هر دو دختر را باهم شوهر بدهد و دعوای خواستگاران برای ازدواج با دختران صارمی، قصه 'عشق به توان 2 'را رقم می زند.

اصغر زیبایی نژاد، امیر خواجه میری ، علی رضا ظریفیان ، فرهاد ارشاد، شهره رستمی ، سارا زاهد، شمسی شفیعی ، مهرداد نبی زاده و علی ثابت در این نمایش ، ایفای نقش می كنند .

همچنین مینا كمالیان و روفیا سبز علیان به عنوان منشی صحنه و مهرداد شكارچی و حسام گل تراش به عنوان مدیرصحنه این نمایش را آماده اجرا كرده اند.

هدف اصلی كارگردان نمایش ' عشق به توان 2' از اجرای این نمایش سیاه بازی ، زنده و حفظ كردن آیین ها و سنت های قدیمی ایران و ایجاد شادی برای شهروندان شیرازی در ایام نوروز است.

این نمایش از سوم تا دوازدهم فروردین ماه 91 هر شب ساعت 30 /20 در سینما شیراز به روی صحنه می رود.ك/1

679

سرخط اخبار استان‌ها