ساري - فرمانده انتظامي مازندران برقراري نظم و امنيت و آرامش در جامعه را يكي از مهمترين وظايف نيروي انتظامي دانست و گفت: در ايام تعطيلات نوروزي يكصد ايستگاه پليس در استان خدمات انتظامي، ترافيكي، جاده ايي و امنيتي اين خطه را بر عهده دارند.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار 'علیرضا مسكنی' روز شنبه در حاشیه افتتاح قرارگاه ستاد نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگاران رسانه های خبری افزود: در همین راستا بیش از 12 هزار نفر از نیروهای تحت الامر فرماندهی انتظامی استان از 25 اسفند ماه جاری لغایت بیستم فروردین ماه سال آتی به حالت آماده باش هستند.

وی اظهارداشت: ایستگاههای پلیس در مبداء ورودی و میادین اصلی شهرها و روستاها، پاركها،تفرجگاهها، سواحل دریا و در برخی از نقاط جنگلها دایر است.

وی بیان داشت: علاوه بر آن 250 واحد پلیس راه تحت الامر این فرماندهی در محورهای مواصلاتی این خطه در برقراری نظم بخشیدن و روان سازی امور ترافیكی بطور شبانه روزی فعال است.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به تراكم ترافیكی جاده های حوزه استحفاظی پلیس راه استان در ایام نوروز فگفت: با راه اندازی سامانه هوشمند ثبت تخلفات رانندگی در محور های هراز و فیروزكوه خوشبختانه با كاهش تخلفات و تصادفات رانندگی بودیم.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح كرد: با هماهنگی بعمل آمده با دستگاههای ذیربط همه نوع امكانات و تمهیدات لازم برای برقراری نظم و امنیت در استان فراهم شده است و تا كنون هیچگونه مشكل ضد امنیتی در این خطه وجود نداشته است.

سردار مسكنی با بیان اینكه ایجاد امنیت در جامعه یكی از مطالبات به حق هم وطنان است ، افزود: رضایت مندی مردم ولایتمدار ایران اسلامی باعث خرسندی و رفع خستگی نیروی انتظامی می شود.

وی بیان داشت: امسال جرائم خشن همچون گروگانگیری، سرقت مسلحانه ، راهزنی و آدم ربایی در مازندران رخ نداده است و تعامل و همكاری خوب مردم با پلیس یكی از رمز موفقیت نیروی انتظامی در انجام وظایف ذاتی پلیس است.

وی اظهارداشت: در تعطیلات نوروز سال قبل بیش از 12 میلیون نفر مسافر و گردشگر وارد مازندران شدند و امسال پیش بینی می شود در ایان نوروز این رقم افزایش یابد.ك/3

609/402

سرخط اخبار استان‌ها