اروميه - سرپرست تيم فوتبال آذرباتري اروميه گفت: در پي بارش شديد برف كه از شب گذشته در اروميه آغاز شده و هم اكنون نيز ادامه دارد، ديدار تيم هاي فوتبال آذرباتري اروميه و صبا باتري قم لغو و به زمان ديگري موكول شد.

' مصطفی كرمی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط كنونی، بر اساس صورتجلسه تنظیم شده، مسوولان برگزاری این دیدار لحظاتی پیش/ بعد از ظهر شنبه / این دیدار را لغو كردند و مقرر شد در صورت مساعد بودن وضعیت هوا این دیدار بعدازظهر فردا /یكشنبه/ برگزار شود.

وی اظهارداشت: نماینده فدراسیون برای این مسابقه 'كاظم شجاعی' و ناظر دیدار 'داوود فطانت' هستند.

كرمی افزود: قرار بود تیم های فوتبال آذرباتری ارومیه و صبا باتری قم درمرحله پلی آف رقابت های فوتبال لیگ دسته سه باشگاه های كشور برای ماندن در جدول لیگ دسته سه ، ساعت 14 امروز/ شنبه/ در ورزشگاه تختی ارومیه به مصاف هم بروند.

وی افزود: این دو تیم به عنوان تیم های پنجم گروه خود، برای رهایی از خطر سقوط به لیگ های استانی به مصاف هم می روند.

كرمی گفت: دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه شهر قم با نتیجه 2 بر1 به نفع میزبان رقم خورده است و تیم آذرباتری برای تثبیت موقعیت خود در لیگ دسته سه كشور مجبور به برد در این دیدار خانگی است چرا كه در صورت شكست از گردونه رقابتها حذف می شود.

وی ادامه داد: با توجه به تصمیمات گرفته شده، دیدار این دو تیم در صورت نامناسب بودن شرایط جوی به بعد از تعطیلات نوروزی موكول شود.

7126/583

سرخط اخبار ورزش