۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۶:۲۲
کد خبر: 80044125
T T
۰ نفر

قم- مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران با همكاري حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت براي مقطع سطح سه رشته تبليغ گرايش حج و زيارت از ميان واجدان شرايط براي سال تحصيلي 92-91 دانش‌پژوه مي‌پذيرد.

به گزارش ایرنا به نقل از مركز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، مدیر سنجش و پذیرش مركز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، گفت: معینه‌های كاروان‌های حج و عمره كه دارای مدرك سطح دو صادره از مركز مدیریت حوزه های علمیه خواهران باشند می‌توانند در این رشته تخصصی، نام‌نویسی كنند.

حجت‌الاسلام 'محسن محدث' افزود: داوطلبان این رشته باید حائز شرایط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران باشند و احراز شرط معینه بودن از طریق حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت صورت خواهد گرفت.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران زمان ثبت نام متقاضیان تحصیل در رشته تبلیغ با گرایش حج را از 28 اسفند ماه 90 تا 10 فروردین ماه 91 اعلام كرد و اظهار داشت:‌ ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه http://www.whc.ir/paziresh امكان پذیر خواهد بود.

وی یادآور شد: این دوره در دو شهر تهران موسسه آموزش عالی حوزوی قاسم ابن الحسن(ع) و قم موسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (س) برگزار خواهد شد كه اعطای مدرك سطح سه حوزه علمیه و تحصیل رایگان از امتیازات این دوره آموزشی به شمار می‌آید.

محدث افزود: مقطع سطح سه تبلیغ با گرایش حج، نخستین مقطع از این رشته است كه در آن طلاب، مبانی اعتقادی، مسائل، مهارت‌های ارتباطی و روش‌های لازم برای تبلیغ و مدیریت فرهنگی در حج و زیارت را می‌آموزند و توان تبلیغ و پاسخ‌گویی به نیازهای مربوط به آن را كسب می‌كنند.ك/1

/8138/ 380/

سرخط اخبار استان‌ها