ساري - معاون راهداري راه و ترابري مازندران با اشاره به بارش شديد برف در جاده هاي اصلي اين استان ؛ گفت : راهداران در تلاش هستند تا راهي امن و مطمئن مهيا كنند .

' عباسعلی نجفی ' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : بارش شدید برف از ساعاتی قبل در برخی از محورهای مواصلاتی كوهستانی استان همچون جاده های كندوان ، هراز و فیروزكوه آغاز شده است.

وی با اشاره به انجام عملیات راهداری در جاده های اصلی و برفگیر استان ، اظهار داشت : راهداران با تمام سعی و توان و با بهره گیری از امكانات و تجهیزات پیشرفته در حال انجام عملیات برف روبی و نمك پاشی هستند تا مسافران نوروزی با آرامش از این مسیرها عبور كنند .

نجفی اعلام كرد : براساس اعلام هواشناسی استان از اواخر امروز ( شنبه ) بر شدت ناپایداری افزوده شده و شاهد بارش بیشتر برف و باران و كاهش محسوس دما در مناطق مختلف استان خواهیم بود و راهداران نیز با آمادگی كامل در جاده های استان مستقر هستند .

وی داشتن لوازم و تجهیزات زمستانی را لازم و ضروری دانست و از مسافران و گردشگران نوروزی تقاضا كرد لوازم و امكانات زمستانی همچون زنجیر چرخ و البسه گرم را به همراه داشته باشند .

معاون راهداری راه و ترابری مازندران از مسافران تقاضا كرد با صبر و حوصله بیشتری به ادامه مسیر بپردازند و از گرفتن سبقت غیر مجاز و سرعت غیر مجار به شدت خودداری كنند تا شاهد حوادث ناگوار در محورهای مواصلاتی استان ، نباشیم . ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها