۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۵:۵۰
کد خبر: 80044074
T T
۰ نفر

دماوند – فرماندهي و نيروهاي مستقر در مقر پليس راه شرق استان تهران در جاجرود، امروز مسافران را با گل و شيريني بدرقه كردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از شرق استان تهران، با شروع طرح نوروزی از ساعت هفت صبح امروز ، عوامل پاسگاه پلیس راه جاجرود با اهدای گل، شیرینی و جزوات آموزشی، سفری ایمن و به دور از هر گونه حادثه ای را برای مسافران نوروزی آرزومند شدند.

در این مراسم كه فرمانده پلیس راه شرق استان تهران نیز حضور داشت، درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: با آغاز طرح نوروزی و افزایش مسافرت های هم میهنان گرامی در روزهای پایانی سال و آغاز سال نو، در مجموعه پلیس راه ویژه شرق استان تهران با استفاده از تجربیات سالهای گذشته برخود ضروری دانستیم تا با حضور در كنار مردم بار دیگر ارادت خود را به آنان ابراز نماییم.

سرهنگ 'مهران كرانیان' با آرزوی سفری خوش و توام با سلامتی برای همه مسافران نوروزی، گفت: براساس مصوبات جدید، استفاده از كمربند ایمنی توسط تمامی سرنشینان الزامی است.

وی تاكید كرد رانندگان به منظور حفظ سلامت مسافران با سرعت ایمن حركت نموده و ضمن پرهیز از انحراف به چپ و حركت در بین خطوط ، به توصیه های ماموران توجه كامل و جدی نمایند.

تهرام/8128/1457/