۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۵:۴۸
کد خبر: 80044070
T T
۰ نفر

لندن - منابع خبري انگليس روز شنبه از دستبرد افراد ناشناس به دفتر 'اد ميليبند' رهبر حزب كارگر انگليس در محل پارلمان اين كشور خبر دادند.

به گزارش ایرنا به نقل از 'اسكای نیوز' این حادثه شب گذشته روی داده و یكی از ورودی های دفتر رهبر حز كارگر شكسته شده است كه نشان می دهد فرد یا افرادی با استفاده از زور وارد دفتر شده اند.

این تلویزیون انگلیسی گفت: دفتر رهبر حزب كارگر در یكی از بخش های فوق امنیتی پارلمان موسوم به 'نورمن شاو' واقع شده است و به همین دلیل نزدیك شدن به آن برای افراد غریبه تقریبا غیرممكن است.

پلیس لندن می گوید: شب گذشته از شكسته شدن در یكی از دفاتر واقع در پارلمان مطلع شده و در حال حاضر تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

هنوز گزارش رسمی از انگیزه احتمالی دستبرد به دفتر رهبر حزب كارگر و یا مفقود شدن اسناد و مدارك موجود در آن منتشر نشده ولی برخی منابع غیررسمی می گویند: شب گذشته شایعاتی درباره گم شدن یك لپ تاپ در ساختمان پارلمان مطرح شده بود.

حزب كارگر انگلیس مهمترین حزب مخالف دولت این كشور به شمار می رود و 'اد میلیبند' از حدود یك سال و نیم پیش رهبری این حزب را به عنوان جناح مخالف دولت برعهده دارد.

اروپام**345

سرخط اخبار جهان