منتخب مردم نيشابور در مجلس در نخستين ديدار خود بعد از انتخابات با فرمانده، مسوول نمايندگي ولي‌فقيه و افسران ارشد ناحيه مقاومت بسيج نيشابور ديدار كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین سبحانی‌نیا ظهر شنبه با شركت در نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج نیشابور از تلاش‌ها و زحمات نیروهای بسیجی در برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدر دانی و تشكر كرد.

وی با اشاره به اینكه شرایط كنونی كشور با شرایط چهار سال پیش تفاوت شایان توجهی دارد، گفت: مشاركت مردم در انتخابات مجلس با وجود تحریم‌های انتخاباتی از جانب جریان‌های مخالف نظام و تبلیغات گسترده شبكه‌های ماهواره‌ای از 51 درصد به 64 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) از هر فرصتی برای آگاهی‌بخشی به مردم و تبیین اینكه چه طراحی‌هایی از سوی دشمنان برای ضربه زدن به ملت انجام شده است، می‌پردازند.

نماینده شش دوره نیشابور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: تذكرات بجا و به ‌موقع معظم‌له سبب روشن شدن وظیفه ملی و حضور حداكثری مردم در این انتخابات شد.

سبحانی‌نیا بیان كرد: با این انتخابات فرصت جدیدی برای كشور فراهم شده است كه مسوولیت ما را در قبال مردم بیشتر می‌كند.

وی انتخابات را دارای پیام‌هایی برای داخل و خارج از كشور دانست و افزود: پیام این انتخابات برای داخل كشور این بود كه جریان‌های مخالف خط رهبری و نظام و جریان‌های مرده سیاسی در دل مردم جایی ندارند.

عضو هیات ‌رییسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمن می‌خواست به كشورهایی كه ایران را به‌عنوان الگوی خود انتخاب كردند بقبولاند كه این الگو از مشروعیت و مقبولیت مردمی برخوردار نیست، اما حضور 64 درصدی مردم در این انتخابات نقشه‌های آنها را نقش بر آب كرد.

سبحانی‌نیا ادامه داد: شاكله مجلس نهم اصوالگرا است كه امیدواریم مجلس نهم از مجلس هشتم منسجم‌تر، متحدتر، ارزشی‌تر و ولایت‌مدارتر است.

وی به نتیجه انتخابات اشاره كرد و افزود: مردم به‌جای شعارها به عملكرد و صداقت در عمل توجه می‌كنند.

وی ادامه داد: ممكن است مردم از عملكرد برخی مانند شخص بنده انتقاد داشته باشند اما این انتقاد را به حساب رهبری، انقلاب و نظام نمی‌گذارند.

وی به نقش بسیجیان در تامین امنیت انتخابات اشاره كرد و افزود: جای شكر دارد كه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و نیروهای مخلص بسیجی انتخابات در كمال آرامش برگزار شد.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور در گزارش كوتاهی به عملكرد این ناحیه درسال 90 پرداخت و از منتخب مردم در مجلس خواست تا به حركت بزرگ فرهنگی كه توسط سپاه آغاز شده است در مجلس توجه ویژه داشته و بودجه و امكانات لازم و كافی در سال 91 برای آن در نظر گرفته شود.

در حاشیه این دیدار بعضی از بسیجیان خواستار رسیدگی به مشكلات جامعه ایثارگران و رزمندگان در مجلس شدند.

7500/659

سرخط اخبار استان‌ها