خرم آباد - مدير كل راه و ترابري لرستان گفت: همزمان با تعطيلات پايان سال و آغاز مسافرت هاي نوروزي، هيچگونه عمليات رسمي راهسازي يا ريزش برداري در محورهاي ارتباطي استان انجام نمي شود.

' عباس رضایی' روز شنبه در گفت و گوبا ایرنا افزود: در این راستا انجام عملیات های راهسازی از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه تعطیل است.

وی اظهار داشت: تعطیلی عملیات های راهسازی و ممانعت از انجام ریزش برداری ها با هدف تسهیل در امر تردد و جلوگیری از هرگونه انسداد در مسیر مسافران نوروزی هر ساله اجرا می شود.

رضایی تصریح كرد: همچنین 46 اكیپ راهداری ثابت و سیار راهداری اداره كل راه و ترابری لرستان از 29اسفند تا 15 فروردین ماه سال آینده در محورهای مواصلاتی استان مستقر می شود.

وی اظهار داشت: این اكیپ ها با استفاده از 240 دستگاه انواع ماشین آلات سبك و سنگین، كار امداد رسانی به مسافران و جلوگیری از بروز هر گونه اختلال در امر تردد وسایط نقلیه از سطح راه های استان را بر عهده دارند .

رضایی گفت: این گروه ها بطور شبانه روزی در مراكز ادارات راه و ترابری شهرستان های تابعه ، راهدارخانه ها و همچنین در سطح راه های استان مستقر بوده و علاوه بر نظارت مستمر بر وضعیت راهها، در صورت ایجاد هر گونه مشكلی در رفت و آمد وسایط نقلیه اقدام خواهند كرد.

وی تصریح كرد: در طول تعطیلات نوروزی، مركز پیام یا مركز اطلاعات راه های استان با شماره تلفن 4206321 و همچنین تلفن گویای 141 بطور شبانه روزی آماده ارایه اطلاعات مربوط به وضعیت راه ها به مسافران و رانندگان است.

7269/630/320