بندرعباس -استاندارهرمزگان با اشاره به خرسندي مردم از صعود تاريخي و افتخار آميز اولين تيم هرمزگاني به ليگ برتر گفت: با شادي مردم خوشحال مي شوم و اين صعود را تبريك مي گويم.

به گزارش ایرنا، ابراهیم عزیزی شنبه طی پیامی صعود افتخار آمیز تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان را موجب شادی و خرسندی جامعه ورزشی استان، هواداران فهیم و با فرهنگ این خطه و مردم شریف و عزیز هرمزگان دانست

وی در این پیام آورده شده است: حضور مقتدرانه تیم هرمزگانی در لیگ دسته یك فوتبال و صعود زود هنگام این تیم در شرایط سه هفته مانده به پایان لیگ نشان از پتانسیل بالای آن برای حضور در رقابت های لیگ برتر دارد.

استاندار هرمزگان راه یابی افتخار آمیز و تحسین برانگیز تیم هرمزگان به سطح اول فوتبال كشور را حق مردم این استان دانست و گفت: جای تیمی از خطه نیلگون خلیج فارس در لیگ برتر فوتبال كشور خالی بود كه با یاری خداوند متعال و صعود تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان به هدف مورد نظر دست یافتیم.

وی افزود: این صعود به طور قطع در تمام جامعه تاثیر گذار خواهد بود و موجبات ایجاد فضایی با نشاط را در جامعه هرمزگان فراهم می كند.

عزیزی صعود تاریخی و افتخار آمیز اولین تیم هرمزگانی به لیگ برتر را به تمام مردم شریف هرمزگان تبریك گفت و ادامه داد: از این پس كار اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان نیز به مراتب مشكل تر شده كه باید با برنامه ریزی مناسب از این فرصت ایجاد شده جهت استفاده بهتر مردم و ایجاد نشاط اجتماعی استفاده كند.

مقام عالی استان همچنین این موفقیت را نتیجه تلاش و كوشش تمامی اركان باشگاه و مجموعه آلومینیوم هرمزگان دانست و ابراز امیدواری كرد با تداوم روند فعلی و تقویت تیم در فصل آینده ، بازی های درخشان و در خور شأن فوتبال هرمزگان در لیگ برتر از این نماینده به نمایش درآید.ك/1

668

سرخط اخبار استان‌ها