تالش ـ معاون امور عمراني فرماندار شهرستان تالش از آمادگي تمام دستگاه‌هاي خدماتي اين شهرستان در نوروز 91 براي پذيرايي و استقبال از ميهمانان نوروزي خبر داد.

'محمد مجد 'روز شنبه در جلسه شورای ترافیك و ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان گفت: صدای گامهای بهار 91 به گوش می‌رسد و با سپری شدن انتخابات افتخارآفرین به عنوان مهم‌ترین رخداد سال 90 ، ملت ایران به استقبال نوروز 91 می‌رود و تا امنیت و آرامش از احیای دوباره طبیعت لذت ببرد.

وی با بیان اینكه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان تالش آماده استقبال از میهمانان است ، افزود: فعالیت ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان از 25 اسفند آغاز شده و تمام دستگاه‌های خدماتی عضو این ستاد هستند.

وی با اشاره به آماده سازی شهر تالش و مناطق مختلف گردشگری شهرستان برای ورود مسافران و میهمانان نوروزی بیان كرد: تمهیدات لازم برای خدمات رسانی به مردم از طرف سازمان حمل و نقل و تاكسیرانی نیز صورت گرفته تا در حمل و نقل مردم مشكلی ایجاد نشود.

وی اضافه كرد: در ایام نوروز تمام دستگاه‌های خدماتی تالش در آماده‌باش كامل هستند و در ایام تعطیلات نوروز بانكها برای تجهیز عابر بانكها و سرویس‌دهی مناسب اقدام می‌كنند و برای تامین نقدینگی مردم برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

وی با اشاره به این كه هر ساله پیش از نوروز شاهد ورود مسافران زیاد به شهرستان تالش هستیم ، اظهار داشت: از آنجا كه تالش شهرستانی توریستی و گردشگرپذیر است هر ساله پیش از نوروز مسافران زیادی وارد این آن می‌شوند كه به همین منظور شهرداری برای استقبال از مسافران اقدام‌های لازم را انجام داده و تابلوهای راهنمایی و رانندگی و مسیریاب را مرمت كرده و به پاكسازی میادین شهر ‌پرداخته است.

به گفته وی شهرستان تالش و شهرهای اسالم ، لیسار ، حویق و چوبر با دهها هتل ، هتل آپارتمان ، مسافرخانه ، مجتمع رفاهی و گردشگری ، میهمان‌پذیرهای بین راهی ، مسافركاشانه و مدرسه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.ك3

7106 / 535/604

سرخط اخبار استان‌ها