فرماندار شهرستان مريوان گفت: حضور مردم شهرستان مريوان در انتخابات 12 اسفند 90 حماسه اي فراموش نشدني بود كه قابل ستودني و تقدير است.

عبدالله رشیدی پور روز شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: با توجه به برنامه ریزی های دشمن از ماه ها قبل و تبلیغات بسیار گسترده رسانه ای و نیز انواع ترفندهای گوناگون در جهت دلسرد كردن مردم به عدم حضور در پای صندوق های رای، اما مردم مرزدار این شهرستان در روز 12 اسفند و در هوای سرد و برفی از اولین ساعت شروع رای گیری در یك اقدام به یاد ماندنی حضور بی نظیر و گسترده خود را برای مایوس كردن هر چه بیشتر دشمن به نمایش گذاشتند.

وی افزود: مردم در این روز ثابت كردند همچنان مرزدارانی غیور و با وفا نسبت به دستاورد های نظام انقلاب اسلامی بوده و خواهند بود.

رشیدی پور در ادامه سخنانشبه اقدامات انجام گرفته در طول سال 90 كه از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهاد اقتصادی نام گذار ی شده بود اشاره كرد و گفت: با تلاش همه مسئولین امسال در بخش عمرانی ، 21 روستا گاز دار و پنج روستا آب رسانی و راه ارتباطی 24 روستای دیگر نیز تا پایان سال مالی آسفالت خواهد شد.

وی مسكن مهر را یكی دیگر از اقدامات انجام گرفته در شهرستان عنوان كرد و گفت: دولت كریمه و عدالت گستر دكتر احمدی نژاد با اجرای این طرح موجب خانه دار شدن میلیون ها بی سرپناه در اقصی نقاط كشور شد و تبع آن در مریوان نیز امسال شاهد بهر ه داری بیش از 550 واحد مسكن مهر بودیم كه تا پایان 91 این رقم به 1050 واحد خواهد رسید.

فرماندار مریوان به بحث اشتغالزایی اشاره و گفت: با تلاش های انجام گرفته در سال جاری تا كنون برای بیش از شش هزار و 200 نفر اشتغال ایجاد شده است.

533/7347

سرخط اخبار استان‌ها