قم-فرماندار قم گفت: مديريت پسماندها و نخاله هاي ساختماني توسط دستگاه هاي ذيربط با جديت دنبال شود.

به گزارش ایرنا، 'عبدالسعید حقیقی مقدم' روز شنبه در جلسه مدیریت پسماند و نخاله های ساختمانی در فرمانداری این شهر اظهار داشت: مشكل عمده در مدیریت خاك و نخاله در قم معطل ماندن دستگاه های مختلف مسوول مانند شهرداری و ناجا در قبال یكدیگر است.

وی با بیان اینكه هر دستگاهی باید در چهارچوب وظایف سازمانی خود اقدامات موثر و لازم را در این خصوص انجام دهد،خاطرنشان كرد: فعالیت همه دستگاه ها زیر نظر استانداری نتایج بهتری از اقدامات حاكمیتی ارایه خواهد داد.

فرماندار قم دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضل دستفروش ها و دوره گردها سد معبر كننده در سطح شهر تصریح كرد: باید در قم برای رفع این مشكل تدابیر لازم صورت گیرد و به هیچ وجه زایر پذیری قم دلیل قانع كننده ای برای وجود این مشكل نیست.

فرماندار قم همچنین فعالیت این نوع فروشندگان در سطح شهر و بویژه معابر عمومی را از نظر امنیت اجتماعی خطرناك توصیف كرد و خواستار توجه جدی تر از این نظر به آن شد.

وی با بیان اینكه این فروشنده ها در جاده های قم نیز سد معبر می كنند،اظهار داشت: به خاطر خطرناك بودن برخی جاده های قم بویژه مسیر قم - سلفچگان باید اقدامات پیشگیرانه انجام شود.

فرماندار قم تاكید كرد: قطعا در این مورد برخورد با متخلفان از وقوع بسیاری از اتفاقات و گرفتاری های ناگوار برای مردم جلوگیری می كند.ك/2

7407/ 550/

سرخط اخبار استان‌ها