۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۴:۵۰
کد خبر: 80043987
T T
۰ نفر

ساري - رئيس مركز مديريت و فوريت هاي پزشكي مازندران گفت : ريزش سنگ از كوه در حاشيه محور مواصلاتي فيروزكوه جان دو مسافر را گرفت و تلاش همكاران اين مجموعه درماني براي زنده نگه داشتن اين افراد نتيجه اي نداشت.

دكتر ' فرزاد بزرگی ' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : بر اثر این حادثه كه روز گذشته رخ داد شش تن مجروح شدند كه دو نفر از مسافران بر اثر شدت آسیب وارده جان خود را از دست دادند .

وی اظهار داشت : نیروهای اورژانش چهار مجروح را در ابتدا به بیمارستان شهدای زیراب منتقل كرد و پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان رازی قائم شهر منتقل شدند تا اقدامات درمانی برای این افراد صورت گیرد .

بزرگی همچنین از جان باختن دو ساروی در شامگاه جمعه خبر داد و گفت : یكی از این دو شهروند ساروی با سن 38سال بر اثر ضربات ناشی از درگیری ونزاع كه منجر به ترومای قفسه سینه شده بود به بیمارستان امام خمینی ساری منتقل شد كه تلاش های پزشكی برای نجات این مجروج به نتیجه نرسید .

رئیس مركز مدیریت و فوریت های پزشكی مازندران ادامه داد : شهروند دیگر ساروی نیز كه با خوردن قرص برنج اقدام به خودكشی كرده بود نیز به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شد و اقدامات لازم درمانی برای احیا این فرد صورت گرفته كه نتیجه ای در بر نداشت .

وی بیان داشت : این شهروند 15 ساله روز گذشته ( جمعه ) با سطح هوشیاری پایین به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری منتقل شد كه اقدامات درمانی كادر پزشكی ، نتیجه ای در برنداشته و به فوت این جوان انجامید . ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها