زنجان - معاون اورژانس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان زنجان گفت: بر اثر برخورد يك دستگاه خودرو 'پرايد و خاور' متاسفانه دو نفر از سرنشينان پرايد در دم كشته و يك نفر ديگر نيز مجروح شد.

'مرتضی ترابی' ، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تنها مجروح این حادثه نیز توسط اكیپ های اعزامی اورژانس پس از مداوای اولیه با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

وی با بیان اینكه وقوع این حادثه دلخراش حدود ساعت 9صبح به مركز فورتیت های پزشكی شهرستان زنجان اطلاع داده شد ، اظهار داشت: این حادثه حدود 15 كیلومتری اتوبان 'زنجان - قزوین' رخ داده بود.

رییس مركز فوریت های پزشكی شهرستان زنجان، خاطرنشان كرد: اكیپ های این مركز از نخستین ساعات صبح امروز

با اطلاع از وقوع تصادفات در محورهای مختلف این استان ، بلافاصله وارد عمل شده و به یاری مصدومان شتافتند.

ترابی گفت: تا زمان حاضر تعداد 10 نفر از مصدومان ناشی از وقوع تصادفات در محورهای مختلف استان زنجان پس از مداوای اولیه در محل سانحه ، بلافاصله با آمبولانس های این مركز جهت ادامه درمان به مراكز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: حدود ساعت30/9 صبح امروز تقریبا دركیلومتر 15 جاده قدیم زنجان به میانه یك دستگاه نیسان با یك دستگاه

خاور برخورد یك نفر مصدوم شد و در كیلومتر سه اتوبان زنجان - قزوین نیز براثر تصادف یك دستگاه سواری پراید با كامیون چهار نفر مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

ترابی ، یادآور شد: خوشبختانه در برخورد خودرو مزدا و وانت پیكان با گاردریل به ترتیب در كیلومتر 10 و كیلومتر 22 اتوبان زنجان- میانه و همچنین یك دستگاه خودرو وانت در جاده قدیم زنجان به ابهر با تیر برق، هیچ صدمه ای به راننده و یا دیگر سرنشینان احتمالی وارد نشد.

به گزارش ایرنا ، متاسفانه صبح امروز در كیلومتر 10 محور ارتباطی زنجان - دندی براثر برخورد یك دستگاه سواری پراید با یك دستگاه وانت نیسان ، دو نفر در دم كشته شدند كه به این ترتیب طبق اعلام منابع موثق تعداد كشته های امروز در محورهای مواصلاتی زنجان تا این زمان به چهار نفر رسیده است.

597/522

سرخط اخبار استان‌ها