تهران - مجريان برتر تلويزيون در سال 90 قرار است با حضور در شبكه هاي مختلف سيما، سال نو را براي هموطنان تحويل كنند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، ویژه برنامه های تحویل سال نو شبكه های سیما بطور عموم از ساعت 23 شامگاه 29 اسفند سال 90 آغاز و تا ظهر روز سه شنبه اول فروردین سال 91 ادامه می یابد.

بر اساس اعلام معاونت سیما، شبكه یك با ویژه برنامه 'هفت سین' به استقبال نوروز می رود كه امیرحسین مدرس، اقبال واحدی، فرزاد جمشیدی و كورش سلیمانی مجریان آن هستند.

قرار است در این ویژه برنامه بازیگرانی از جمله الهام حمیدی، علیرضا خمسه، دكتر صادقی، فریبا كوثری و بازیكنان فوتبال مانند خداداد عزیزی حضور یابند.

مجید اخشابی، حسن فداییان و حمیدرضا حامی كه خوانندگانی هستند كه در این برنامه حضور خواهند داشت.

'احسان علیخانی' قرار است با همراهی 'آزاده نامداری' ویژه برنامه تحویل سال شبكه دو را اجرا كند ضمن آنكه بابك جانبخش، فرزاد فرزین و سیروان خسروی از جمله خوانندگان و هنرمندان حاضر در این برنامه خواهند بود.

شبكه سه سیما اجرای ویژه برنامه تحویل سال را به فرزاد حسنی، حسینیان و نجم الدین شریعتی سپرده و قرار است این برنامه با حضور مدال آوران سال 90 در عرصه ورزش و نخبگان و المپیادی های سال 90 و بازیگران سریال نوروزی همراه باشد.

احسان كرمی، صدرالدین شجره، سیاوش صفاریان پور و پریچهر بهروان اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبكه چهار با عنوان 'باد صبا' را بر عهده دارند.

شبكه تهران نیز جنگ 'یك اتفاق شیرین' را با اجرای هومن حاج عبداللهی، بهمن هاشمی، رفیعی، جعفر پور و خانم ها راد و خامنه برای لحظات تحویل سال تدارك دیده است.

بینندگان شبكه قرآن نیز ویژه برنامه تحویل سال را با اجرای احمد اكبرنژاد، مرتضی حسینی، میثم آقابیگی و سید كمال هاشم زاده روی آنتن می برد.

ارتباط با شهرها و اماكن مقدس كشور از جمله مشهد، قم، شیراز و بهشت زهرا(س) از جمله بخش های این برنامه است.

شبكه آموزش نیز از ساعت 23 بیست ونهم اسفند ماه تا یك بامداد یكم فروردین ماه ویژه برنامه تحویل سال را با اجرای رشید كاكاوند و بیژن بیرنگ و عسگری به میهمان مخاطبان خود ارایه می كند.

شبكه مستند نیز با اجرای مهدی لطفی و با حضور هنرمندان و بازیگرانی از جمله حسن جوهرچی و خانواده فرجاد به میان خانواده های علاقه مندان به این شبكه می رود.

شبكه جهانی جام جم نیز قصد دارد ایرانیان سراسر جهان را با جشن آغاز سال نو از قبل از اذان صبح به مدت شش ساعت همراهی كند.

فراهنگ ** 2025 ** 1071

سرخط اخبار فرهنگ