اراك- استاندار استان مركزي گفت: مديران و مسوولان اجرايي در سال جهاد اقتصادي، اين استان را به كارگاه سازندگي تبديل كردند.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: استان مركزی به لحاظ ظرفیت های قوی صنعتی، خدماتی و كشاورزی در شرایط حساس كنونی و تحریم ها، نقش بسزایی در موفقیت برنامه های اقتصادی و درآمدزایی برای كشور داشته است.

وی توضیح داد: بهره برداری از طرح توسعه پالایشگاه شازند و خودكفایی در تولید بنزین، رونمایی از پنج محصول دارویی در آشتیان، ساخت بزرگترین پل قوسی خاورمیانه (كارون 4) و ده ها پروژه های عمرانی و صنعتی دیگر امسال در سایه بصیرت و لبیك به رهبری در استان مركزی محقق شده است.

استاندار استان مركزی خاطر نشان كرد: حضور 65 درصدی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی فصلی مهم در حوزه سیاسی در این استان در سال جاری بود كه رسالت بدنه اجرایی استان برای خدمتگذاری را سنگین تر كرده است.

شعبانی فرد تصریح كرد: سال آینده با توجه به تحولات منطقه و جهان و بیداری اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاه های اجرایی و مردم استان باید بیش از پیش با ولایتمداری و حضور فعالانه بستر حركت به سوی اهداف جهانی حكومت اسلامی را هموار كنند.

وی تصریح كرد: نوروز از جشن های ملی و باستانی ایرانیان است كه به عنوان بزرگترین نماد بین المللی و میراث معنوی بشریت ثبت گردیده و باید در آستانه بهار با بازنگری و ارزیابی برنامه ها نقاط قوت را شناسایی و توسعه داد و نقاط ضعف حذف شود.ك/3

560/507

سرخط اخبار استان‌ها