۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۴:۴۸
کد خبر: 80043954
T T
۰ نفر

ساري - رئيس مركز مديريت و فوريت هاي پزشكي مازندران گفت : ريزش سنگ از كوه در حاشيه محور ارتباطي فيروزكوه جان دو مسافر را گرفت و تلاش همكاران اين مجموعه درماني براي زنده نگه داشتن اين افراد نتيجه اي نداشت.

دكتر ' فرزاد بزرگی ' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : بر اثر این حادثه كه روز گذشته رخ داد شش تن مجروح شدند كه دو نفر از مسافران بر اثر شدت آسیب وارده جان خود را از دست دادند .

وی اظهار داشت : نیروهای اورژانش چهار مجروح را در ابتدا به بیمارستان شهدای زیراب منتقل كرد و پس از انجام اقدامات اولیه به بیمارستان رازی قائم شهر منتقل شدند تا اقدامات درمانی برای این افراد صورت گیرد .

بزرگی همچنین از جان باختن دو ساروی در شامگاه جمعه خبر داد و گفت : یكی از این دو شهروند ساروی با سن 38سال بر اثر ضربات ناشی از درگیری و نزاع كه منجر به ترومای قفسه سینه شده بود به بیمارستان امام خمینی ساری منتقل شد كه تلاش های پزشكی برای نجات این مجروج به نتیجه نرسید .

رئیس مركز مدیریت و فوریت های پزشكی مازندران ادامه داد : شهروند دیگر ساروی نیز كه با خوردن قرص برنج اقدام به خودكشی كرده بود نیز به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شد و اقدامات لازم درمانی برای احیا این فرد صورت گرفته كه نتیجه ای در بر نداشت .

وی بیان داشت : این شهروند 15 ساله روز گذشته ( جمعه ) با سطح هوشیاری پایین به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری منتقل شد كه اقدامات درمانی كادر پزشكی ، نتیجه ای در برنداشت و به فوت این جوان انجامید . ك/3

519/402/330

سرخط اخبار جامعه