بندرعباس -در آستانه سال جديد باحضور استاندار هرمزگان 23 دستگاه خودرو سبك و سنگين براي فعاليتهاي عمراني در شهرها به شهرداري ها و دهياري هاي استان تحويل داده شد.

به گزارش شنبه ایرنا،ابراهیم عزیزی در این مراسم با اشاره به اهمیت فراهم كردن تجهیزات و امكانات شهری در استان گفت: در آستانه سال جدید به منظور بهره برداری بهتر از امكانات شهری، شهرداری های شهرستان های استان به این ناوگان مجهز می شوند.

وی ادامه داد: استفاده بهینه از این امكانات با بهره گیری از یك فرهنگ درست قابل اجرا است كه فرهنگ سازی در این امر با مشاركت و همكاری مردم ایجاد می شود.

وی با بیان اینكه سال آینده نیازهای استان دربخش تجهیزات كامل تر می شود اظهار داشت : برطرف كردن نیازها و تجهیزات برخی شهرداری ها و دهیاری های استان در دستور كار است كه بر اساس اولویت این امكانات به آنان واگذار می شود.

این خودرو ها و تجهیزات شامل 11 دستگاه خودرو پنج و هشت تنی پرس زباله، هشت دستگاه خودرو نیسان حمل زباله ، دو دستگاه كامیون 19 تنی حمل زباله، یك دستگاه لودر و یك دستگاه بیل میكانیكی و همچنین هزار و 100 سطل زباله است كه با اعتبار 24 میلیاردریال از اعتبارات ملی به شهرداری ها و 11 دهیاری تحویل داده شد.

ازاین اعتبار شش میلیارد ریال نیز برای احداث سایت نگهداری زباله در چندین شهرستان اختصاص داده شده است.ك/2

668

سرخط اخبار استان‌ها