ساري - جمعي از كودكان بابل شامگاه جمعه با حضور در شهر بازي در يك رقابت دوستانه تخم مرغ هاي عيد نوروز را رنگ آميزي و نقاشي كردند.

به گزارش ایرنا، مدیر یك شهر بازی در بابل جمعه شب درحاشیه برگزاری این دوره از مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: خوشبختانه با اعلام فراخوان به خانواده ها، مسابقات رنگ آمیزی تخم مرغ های شب عید ویژه كودكان و نوجوانان با استقبال خوب خانواده ها مواجه شده است.

' كسری مقدم ' بیان كرد: بابل نیاز به شهرهای بازی مختلفی دارد كه در حال حاضر وجود دو الی سه شهر بازی در بابل پاسخگوی نیاز كودكان و خانواده های شان نیست لذا شورای اسلامی و شهرداری در این راستا باید تلاش بیشتری برای رفع نیاز و ایجاد نشاط و شادی در كودكان انجام دهد.

وی توزیع صدها كارت هدیه را از دیگر اقدامات این شهربازی برشمرد و گفت: وجود دستگاههای بازی متنوع در این شهر بازی می تواند نیازهای كودكان و نوجوانان را مرتفع كند.

'مقدم' بیان كرد: حدود دو سال گذشته تاكنون سازمان استاندارد بطور جدی همه شهرهای بازی كودكان را برای ایجاد امنیت و جلوگیری از وقوع هرگونه خطر احتمالی تحت كنترل جدی قرار داده است.

وی ادامه داد: با خرید دستگاههای استاندارد و هزینه در این راستا هم اكنون 90 درصد دستگاهها در شهر بازی مریم بابل استاندارد است و هیچگونه خطری برای كودكان در پی ندارد.

مقدم اظهارداشت: برنامه های متنوعی در ایام نوروز در این شهر بازی برگزار خواهد شد كه امیدواریم با استقبال خانواده ها مواجه شود.ك/3

7328/503

سرخط اخبار استان‌ها