مديركل پست استان كردستان گفت: با استفاده از سيستم ارسال كارت پستال به صورت الكترونيكي، مي توان به تمام نقاط كشور كارت پستال ارسال كرد.

فاتح احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: سرویس جدیدی در پست راه‌اندازی شده كه با استفاده از آن كاربران بدون خروج از محل كار و سكونت و هدر رفتن وقت و انرژی فقط با ورود به سایت www.ecard.post.ir می‌توانند به ‌صورت الكترونیكی، كارت پستال مورد نظر خود را انتخاب و پس از سفارش از طریق پست به هر نقطه ای از ایران ارسال نمایند.

وی اظهار داشت: اشخاص با مراجعه به سایت (www.ecard.post.ir) می‌توانند كارت مورد نظر خود را سفارش دهند.

مدیركل پست استان كردستان در ارتباط با نحوه انتخاب و ارسال كارت پستال گفت: كاربران می‌توانند با مراجعه به سایت مذكور، كارت پستال مورد نظر خود را انتخاب كرده و با درج آدرس فرستنده و گیرنده، كارت پستال انتخابی آنها از طریق شبكه پست به آدرس گیرنده ارسال گردد.

وی در مورد هزینه ارسال كارت پستال نیز گفت: برای انتخاب،چاپ و ارسال كارت پستال تنها 600 تومان هزینه پستی كه از كارت اعتباری سفارش دهنده كسر می گردد، اخذ خواهد شد.

مدیركل پست استان كردستان ادامه داد: پس از انتخاب كارت پستال توسط مشتری، در اداره پست كارت چاپ، پاكت گذاری و ارسال می گردد.

احمدی گفت: این سیستم اخیرا در شبكه مجازی پست برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریان ارائه شده است و از این پس امكان ارسال كارت پستال به سراسر كشور در هر مناسبتی وجود دارد.

مدیركل پست مجددا یادآور شد با بهره مندی از این سرویس در طی سال امكان ارسال كارت پستال در مناسبت‌های مختلف (تسلیت، تبریك، تولد و سایر مناسبت ها) وجود دارد.

وی این سرویس را یك سیستم تركیب شده الكترونیكی و فیزیكی دانست.ك/3

7346/7352/533

سرخط اخبار استان‌ها