مديرعامل شركت توزيع نيروي برق كردستان گفت: بر اساس ارزيابي سومين دوره جايزه ملي مديريت دانش اين شركت به عنوان سازمان تلاشگر نمونه شناخته شد.

محمد مصطفی نجفیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این كنفرانس كه دو روز بطول انجامید سمینارها و مقالاتی علمی توسط صاحبنظران مدیریت دانش در محورهای، مدیریت دانش، دانش، حوزه‌های مدیریت دانش و اقتصاد دانش برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این میان مقاله كیوان احمدی با ' عنوان مدیریت دانش و مدیریت كیفیت جامع در سازمان' جزو مقالات منتخب در ارائه شفاهی قرار گرفت.

به گفته وی مقاله مذكور با ارائه مبانی نظری وسیعی در زمینه مدیریت دانش و مدیریت كیفیت جامع و تحلیلهای علمی در دو سطح توصیفی و استنباطی و بر اساس مدل عمومی مدیریت دانش ارائه شد و در نهایت در لیست مقالات ثبت شده كنفرانسهای علمی كشور رسماً به ثبت رسید.

نجفیان گفت: لوح سازمان تلاشگر در مراسم اختتامیه چهارمین كنفرانس ملی مدیریت دانش از سوی معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی نیروی انسانی رئیس جمهور، ریاست كنفرانس و جمعی از اساتید مدیریت دانش كشوراهدا شد.

وی تصریح كرد: حضور در این ارزیابی به منظور ایجاد انگیزه در حركتهای شروع شده و امكان تطبیق فعالیتهای انجام شده با مدلها و رویكردهای تأیید شده جهانی و نیز مقایسه وضعیت شركت با دیگر سازمانهای ایرانی در خصوص معیارها و شاخص‌های تعریف شده بود كه امید می رود در سالهای آتی در زمره شركت های شایسته تقدیر و برنده تندیس قرار گیرد.

گفتنی است، جایزه ملی مدیریت دانش در سه سطح سازمان های برنده تندیس، شایسته تقدیر و تلاشگر می‌باشد.ك/3

7348/533

سرخط اخبار استان‌ها