مشهد- مسوول كميته تيراندازي هيات ورزشهاي جانبازان و معلولان استان خراسان رضوي افزايش حضور در رقابتهاي ليگ برتر تيراندازي را از اهداف مهم اين هيات برشمرد.

'حسین راست پور' روز شنبه طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: برگزاری جلسات منظم تمرین برای تیمهای تیراندازی جانبازان و معلولان استان خراسان رضوی و اعزام به مسابقات لیگ و قهرمانی كشور رویكرد مهم كمیته تیراندازی این هیات می باشد و توفیقهایی نیز در این بخش كسب شده است.

وی گفت: در این راستا نخستین مرحله قهرمانی رقابتهای تیراندازی بانوان جانباز و معلول كشور طی سال جاری در مشهد برگزار و با استقبال خوب ورزشكاران روبرو شد.

او افزود: سالن تیراندازی هیات ورزشهای همگانی جانبازان و معلولان استان خراسان رضوی طی سال جاری در مجموعه 15 خرداد مشهد ساخته شد و با احداث و تجهیز این سالن دغدغه و نگرانی ورزشكاران این رشته ورزشی در مشهد كاهش یافت.

راست پور گفت: كمبود سلاح و سایر امكانات ورزش تیراندازی مهمترین دغدغه های این هیات است كه با تلاش مسوولان و دست اندكاران ذیربط این امكانات در حال تكمیل است.

وی برگزاری دوره مربیگری درجه سه تیراندازی با حضور 35 مربی در مشهد را از سایر فعالیتهای این هیات در سالجاری برشمرد.

وی فعالیتهای مهم در دست اقدام كمیته تیراندازی هیات ورزشهای جانبازان و معلولان استان خراسان رضوی را در سال آینده جذب نیروهای جوان و علاقمند به این رشته ورزشی، برگزاری اردوهای مختلف برای تیم تیراندازی و برگزاری كلاس های تمرین برای عموم مردم و فراگیر كردن این ورزش در سطح استان برشمرد./3

7490/664

سرخط اخبار استان‌ها