مشهد- دبير ستاد نوروزي دانشگاه علوم پزشكي مشهد از توزيع 25 هزار نسخه برنامه كشيك نوروزي مراكز درماني استان خراسان رضوي در بين زائران و مجاوران حرم مطهر رضوي خبر داد.

دكتر علی فروزانفر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این برنامه آدرس و شماره تلفن تمام بیمارستان ها، داروخانه ها، مراكز بهداشتی و درمانی، دندانپزشكی و درمانگاههای شبانه روزی كه در تعطیلات نوروز امسال فعال هستند، برای اطلاع رسانی مردم درج شده است.

وی گفت: در این ایام 44 بیمارستان دولتی و خصوصی و 88 درمانگاه شبانه روزی در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی به منظور ارائه خدمات درمانی به زائران و مجاوران فعال هستند.

وی همچنین از فعالیت 120 مركز بهداشتی و درمانی،60 داروخانه شبانه روزی، شش درمانگاه تخصصی و 26 آزمایشگاه تخصصی طی تعطیلات نوروزی در استان خراسان رضوی خبر داد.

وی افزود: در این برنامه سایر اطلاعات مورد نیاز مردم در مسائل پزشكی نظیر برنامه فعالیت پایگاههای اورژانس و مراكز بهداشتی و درمانی وهمچنین تلفن های نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی نیز آورده شده است.

فروزانفر گفت: در ایام تعطیلات نوروزی تلفن گویای 191 دانشگاه علوم پزشكی مشهد و سامانه پیامك 30002191 این دانشگاه آماده دریافت پیشنهادات و پرسش های شهروندان و زائران گرامی می باشد./3

7487 /664

سرخط اخبار استان‌ها