اهواز-رييس بيمارستان گلستان اهواز گفت: اين با كادر درماني مجرب و با تجربه بصورت شبانه روزي در تعطيلات نوروز فعال است و تدابير لازم براي ارائه بهترين خدمت به بيماران و مصدومين احتمالي تصادف ها اتخاذ شده است.

به گزارش روز شنبه ایرنا ، دكتر 'حبیب حی بر' با ابراز امیدواری به اینكه هموطنان در سال جدید در رانندگی احتیاط بیشتری نمایند تا كمترین مصدوم به بیمارستان ها انتقال یابد اظهار كرد: بیمارستان گلستان كه مركز ارجاع بیماران بدحال و با آسیب دیدگی مغزی و نخاعی استان است آمادگی كامل برای پذیرش و درمان بیماران را دارد.

وی با تاكید بر اینكه در همه نوبت های بیمارستان گلستان، مدیر كشیك، پزشك مسول فنی اورژانس، متخصصین طب اورژانس، ناظران پرستاری و كارشناسان روانشناسی در رسیدگی به شكایات حضور دارند افزود: از مردم و مراجعین گرامی انتظار داریم تا از توقف نابجا در هنگام درمان بیماران بر بالین آنها خودداری كنند و فقط در ساعات ملاقات به عیادت بیماران بیایند.

حی بر ادامه داد: سامانه پیامك 300072016 و پست الكترونیك Golestanhospital@ajums.ac.ir آمادۀ دریافت نظرات، پیشنهادها ونظرات مراجعین می باشد.

رییس بیمارستان گلستان اهواز اضافه كرد: كارشناسان روانشناسی و رسیدگی به شكایات كه در اورژانس بیمارستان گلستان مستقر هستند، به صورت شبانه روز از بیماران و همراهان بیماران نظرسنجی به عمل می آورند.

وی گفت: مشكلات مربوط به درمان بیماران نیز پزشك مسوول فنی اورژانس و ناظر پرستاری حل و فصل می كنند.

دكتر حی بر در ادامه افزود: اورژانس بیمارستان گلستان كه مجهزترین و بزرگترین اورژانس استان است به شش اورژانس ( اورژانس عمومی، جراحی، داخلی ، كودكان، قلب و روانپزشكی ) تقسیم گردیده است تا خدمات بصورت تخصصی تر و بهتر برای بیماران انجام گردد.

حی بر تصریح كرد: بیمارستان گلستان، مجهزترین مركز تصویربرداری جنوب غرب كشور است و با دارا بودن یك دستگاه M.R.I ، دو دستگاه سی تی اسكن، شش دستگاه رادیولوژی، یك دستگاه پزشكی هسته ای و دو دستگاه آنژیوگرافی به بیماران خدمات ارائه می دهد.

رییس بیمارستان گلستان اهواز افزود: ارائه خدمات درمانی به كاروانهای راهیان نور و مصدومان تصادف ها بصورت رایگان انجام می گیرد.

وی همچنین با اشاره به فعال بودن واحدهای پاراكلینیكی مرتبط با اورژانس از جمله آزمایشگاه گفت: بیماران مبتلا به سرطان كه در مركز پرتودرمانی و شتاب دهنده بیمارستان گلستان كه تنها مركز درمان بیماران مبتلا به سرطان در جنوب و جنوب غرب كشور است نیز در ایام نوروز تحت درمان پرتودرمانی قرار خواهند گرفت.ك/1 7161/646

سرخط اخبار استان‌ها