معاون فرماندار رودسر گفت: با ورود سامانه سرد و بارش زا به گيلان تاكنون بيش از 30سانتي متر برف در مناطق كوهستاني اشكورات اين شهرستان به زمين نشسته و بارش همچنان با شدت ادامه دارد.

'محمد محمدی' روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان این كه در مناطق جلگه ای نیز بارش برف آغاز شده است،افزود: در حال حاضر تمامی راه های مواصلاتی به مركز شهرستان باز و تردد در آنها جریان دارد و عوامل راهداری با بسیج همه امكانات در منطقه مستقر هستند.

وی اظهار داشت: تاكنون گزارشی مبنی بر قطعی برق و آب در مناطق پوشیده از برف گزارش نشده اما به مسئولان خدماتی توصیه می شود آمادگی لازم را جهت سرویس دهی به موقع به مردم داشته باشند.

محمدی اضافه كرد: تاكنون گزارشی مبنی بر كمبود سوخت نیز در مناطق كوهستانی اشكورات دریافت نشده و روستاییان سوخت زمستانی به اندازه كافی ذخیره كرده اند.

رییس اداره هواشناسی رودسر نیز در گفتگو با خبرنگار ایرنا از بارش 20میلی متر باران از شب گذشته تاكنون در این شهرستان خبر داد.

'ضیا نوروزی نیا 'دمای فعلی امروز رودسر را با 5درجه كاهش نسبت به دیروز 2درجه سانتی گراد بالای صفر و با رطوبت 97درصد اعلام كرد.

وی اضافه كرد: آسمان امروز شهرستان رودسر تمام ابری همراه با بارش برف و باران ودر مناطق كوهستانی با بارش شدید برف خواهد بود.

به گفته وی،این وضعیت برای فردا و از اواخر وقت با كاهش ناپایداری و روز دوشنبه آسمان شهرستان صاف خواهد بود.

شهرستان رودسر در 70كیلومتری شرق مركز استان گیلان قرار دارد.ك/3

7290/ 603

سرخط اخبار استان‌ها