بوشهر- جانشين فرماندهي انتظامي استان بوشهر گفت: تامين امنيت مطلوب به عنوان هديه پليس براي مهمانان نوروزي و مردم اين استان پيش بيني شده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ نعمت الله منصوری شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در تعطیلات پایان سال و عید نوروز، خدمات مضاعفی به مسافران و شهروندان از سوی پلیس بوشهر ارایه خواهد شد.

وی یادآورشد: درزمینه برخورد با متخلفان و اهداف انتظامی هماهنگی و برنامه ریزی خوبی با مراجع قضایی و دستگاه های برون سازمانی انجام شده است.

سرهنگ منصوری پوشش مناسب و مطلوب انتظامی تفرجگاه ها و محل های اسكان مسافران نوروزی و تعامل و هماهنگی با رسانه ها برای اطلاع رسانی صحیح به مسافران را از دیگر برنامه های پلیس استان بوشهر در ایام یادشده ذكر كرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: طرح انتظامی و ترافیكی نوروز در استان بوشهر از روزهای پایانی سال اجرا و تا پایان تعطیلات نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با راكبان موتورسیكلت ها و خودروهایی كه برای مردم ایجاد مزاحمت كنند برخورد و وسیله نقلیه آنان نیز تا پایان تعطیلات نوروز توقیف خواهد شد.

سرهنگ منصوری از مسافران نوروزی و شهروندان بوشهری خواست در صورت بروز مشكل به چادرهای انتظامی مستقر در سطح شهر مراجعه كنند. ك/2

628/539

سرخط اخبار استان‌ها