۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۴:۱۵
کد خبر: 80043861
T T
۰ نفر

تهران - حميد شاه آبادي معاون امور هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي طي حكمي 'سعيد كشن فلاح' را به عنوان دبير سي ويكمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر منصوب كرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در بخشی از حكم شاه آبادی خطاب به كشن فلاح آمده است: 'جشنواره تئاتر فجر از یك سو فرصتی برای تمامی دست اندركاران خدوم هنرهای نمایشی است كه استعدادها و خلاقیت های خود را بروز داده از تمامی ظرفیت هنری كشور در این حوزه بهره برند و از سوی دیگر تكلیفی را برای آنان ایجاد می كند تا آثاری را خلق كنند كه برازنده نام پرافتخار این جشنواره باشد. نامی كه در درون خود ارزش های والای اسلامی، فرهنگ و تمدن غنی ایران سرافراز و رشادت ها و ایثار حماسه سازان این مرزوبوم را دربردارد.

در ادامه این حكم آمده است: از این رو، جنابعالی را كه چهره علمی شناخته شده و پرآواز در عرصه فرهنگ و هنر به ویژه هنرهای نمایشی هستید و شاگردان زیادی را در این حوزه تربیت نموده اید و مزین به اخلاق كریمه بوده و سعی وافر در حفظ ارزش های اسلامی و انسانی داشته تا آنجا كه سلامتی خود را در راه حفظ دستاوردهای انقلاب شكوهمند اسلامی به مخاطره افكنده و ردای پرافتخار جانبازی بر دوش دارید را به عنوان 'دبیر سی و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر' منصوب می كنم.

سعید كشن فلاح پیشتر دبیری بیست وپنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را برعهده داشته است.

دبیری سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برعهده 'رحمت امینی' بود.

فراهنگ ** 1071

سرخط اخبار فرهنگ