خرم آباد- فرماندار كوهدشت از آمادگي اين شهرستان براي استقبال از ميهمانان نوروزي خبر داد و گفت:تمام امكانات اين شهرستان براي پذيرايي و اسكان مسافران نوروزي آماده شده است.

غلامرضاحمزه پور روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود:كار آماده سازی مناطق گردشگری ، بوستانهای شهری و نیز زیارتگاههای كوهدشت برای اسكان و پذیرایی از مسافران نوروزی به پایان رسیده و این مناطق برای پذیرایی از میهمانان آماده است.

وی همچنین از آماده سازی امكانات ادارات و دستگاههای اجرایی برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و گفت : پیش بینی می شود در ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از 600 هزار مسافر به شهرستان كوهدشت سفر كرده و از مناطق گردشگری و زیارتی این شهرستان دیدن نمایند.

فرماندار كوهدشت با اشاره به ظرفیت های گردشگری این شهرستان گفت: وجود مناطق گردشگری منحصر بفرد در این شهرستان و ثبت 330 اثر كوهدشت در فهرست آثار ملی ، ظرفیت مناسبی برای گذراندن تعطیلات نوروز در این شهرستان می باشد.

شهردار كوهدشت نیز از زیبا سازی فضای شهری و بوستان های شهر كوهدشت برای استقبال از بهار و پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و گفت:شهرداری كوهدشت از مدتها پیش كار آماده سازی و زیبا سازی بوستانهای شهری را آغاز كرده است.

علی حسینی افزود: سه بوستان شهری شقایق ، پارك شهر و بوستان شهدای كوهدشت برای استقرار مسافران نوروزی تجهیز و آماده سازی شده است.

وی مرمت آسفالت خیابانهای شهر ، رنگ آمیزی بلوارها و جداول را از دیگر اقدامات شهریداری كوهدشت در این راستا برشمرد و گفت: علاوه بر جمع آوری نخاله های ساختمانی از سطح شهر طرح جمع آوری دستفروشان از سطح شهر نیز اجرا شده و فضای شهر كوهدشت برای استقبال از میهمانان نوروزی زیبا شده است.

شهردار كوهدشت از آمادگی نیروهای خدماتی و امدادی شهرداری از جمله آتش نشانی در تمام ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

غار میر ملاس،غار همیان، اماكن زیارتی چون امامزاده محمد(ع) ، و درب گنبد ، امامزاده ابوالوفا ، تنگه سرسبز شیرز ، سراب كاكیزه ، پارك جنگلی بلوران و سد هاله از جمله مناطق گردشگری و زیارتی شهرستان كوهدشت است.

7271/648/ 630

سرخط اخبار استان‌ها