۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۳:۴۶
کد خبر: 80043849
T T
۰ نفر

اصفهان- نمايشگاه كوچك است، فضابراي كار نيست، تردد افراد به سختي انجام مي شود، كوچكي غرفه ها و نمايشگاه به اعتبار كاري غرفه داران لطمه وارد كرد است، جاي براي پارك نيست و هزارن گلايه ديگركه هميشه از غرفه داران و مراجعه كنندگان به نمايشگاه مي شنويد.

به گزارش ایرنا،‌ اینجا نمایشگاه اصفهان است كه هر ساله میزبان بیش از 30 نمایشگاه استانی، ملی و بین المللی است اما این نمایشگاه هنوز نتوانسته رضایت مردم و متخصصین را از نظر فضا و امكانات جلب كند كه این گلایه در زمان نمایشگاه بهاره و پائیزه نمود بیشتری دارد.

' فریبرز یدالهی ' یكی از غرفه داران پوشاك این نمایشگاه است.

وی كه برای چهارمین سال است در نمایشگاه بهاره شركت می كند،می گوید: نبود فضای مناسب باعث شده است كه علاوه بر فشرده شدن جمعیت در راهرو ها كه به نوعی مانع از خرید می شود كه این امر یكی از دلایل رونق نداشتن فروش مناسب است.

وی افزود: این موضوع باعث شده كه بسیاری از تولیدكنندگان صاحب نام و دارای برند متعبر در این نمایشگاه شركت نكنند چون به دلیل نبود فضای مناسب و فروش كم موجب كاهش اعتبار آنان می شود.

وی با بیان اینكه برخی از مسوولان هر ساله وعده انتقال نمایشگاه به مكانی مناسب را می دهند، گفت: متاسفانه پس از سالها هنوز این وعده محقق نشده است.

'كتایون كیانی' یكی از مراجعه كنندگان به نمایشگاه است كه نسبت به كمبود فضای نامناسب نمایشگاه انتقاد دارد، گفت: این مشكل هرساله در این نمایشگاه و در موضوعات مختلف وجود دارد و هر بار كه عنوان می شود كه نمایشگاه جابجا خواهد شد.

وی كه یكی از ساكنان این منطقه است، افزود:‌ این شرایط برای اهالی این منطقه از نظر امنیت، تردد و دیگر موارد بسیار مشكل آفرین شده است.

وی نیزبه سطح كیفی اجناس در نمایشگاه اشاره كرد وگفت:نمایشگاه‌های بهاره این روزها باشعار حمایت از قدرت خرید مصرف كننده در نقاط مختلفی از شهر دایر است حال آنكه با گذری در این نمایشگاه‌ها می‌توان مشاهده كرد اگر چه كالاها در مراكر ارزانتر عرضه می‌شوند، اما به همان نسبت از كیفیت پایین‌تری برخوردار هستند.

'نصر اله عالی پور' دیگر خریدار نمایشگاه بهاره اصفهان است كه نسبت به وضعیت نمایشگاه و مكان آن گلایه مند است.

وی كه بازدید كننده بسیاری از نمایشگاه های اصفهان است،گفت: به كرات از رسانه ها و سخنرانی شنیده می شود كه قرار است این نمایشگاه جابه جا شود اما نه تنها این اتفاق نیفتاده است بلكه وضعیت كنونی آن نیز از نظر ظاهری و داخلی از بین رفته است.

وی عنوان می كند: نمازخانه، پاركینگ، سرویس های بهداشتی، تریا و محل استراحت نمایشگاه از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

'محمدرضا فلسفی' یكی ازغرفه داران مواد خوراكی گوشتی (گوشت، ماهی، مرغ) در نمایشگاه بهاره اصفهان است.

وی با بیان اینكه استقبال از غرفه های خوراكی بیش از هر موضوع دیگر بوده است، در عین حال افزود: مسوولان برگزاری این نمایشگاه با توجه به اینكه می دانند استقبال از غرفه های مواد گوشتی بسیار است اما همچنان با كمبود فضا و ازدحام جمعیت كه مشكل آفرین شده است روبرو هستیم.

وی كه در بسیاری از نمایشگاه های اصفهان حضور دارد،گفت: نمایشگاه اصفهان از كمبود فضا رنج می برد به همین خاطر كمتر توانسته بهترین شرایط را برای بازدید كننده و غرفه داران فراهم كنند.

7133

سرخط اخبار استان‌ها