رييس هيات شنا استان قزوين گفت: شناگران قزويني در مسابقات قهرماني بزرگسالان كشور پس از تيم هاي اصفهان و تهران موفق به كسب مقام سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان قزوین، 'محمد داوودی' افزود: تیم شنا استان در این رقابت ها كه از 24 تا 27 اسفند ماه در تهران برگزار شد با 11 ورزشكار حضور پیدا كرد.

وی با بیان اینكه شناگران قزوینی حاضر در این مسابقات 22 مدال رنگارنگ را بدست آوردند، اظهار كرد: ورزشكاران حاضر در این رقابت ها به تفكیك صاحب 6 نشان طلا، 3 نقره و 13 برنز شدند.

رییس هیات شنای قزوین خاطرنشان كرد: علی امیر زهرایی با كسب پنج مدال طلا و دو نشان برنز بهترین شناگر قزوینی حاضر در رقابت های قهرمانی كشور بود و پس از وی، عباس میر فعری با یك نشان طلا و نقره و سینا سعادتی با كسب پنج نشان برنز بهترین نتایج را كسب كردند.

داوودی همچین یادآور شد: رضا میر فعری (دو نشان نقره)، تقی قربانزاده (دو نشان برنز)، محمد رییسی، علی اصغر مظاهری، رحمان خانلری و علی پاكدامن دیگر شناگران قزوینی بودند كه در این مسابقات موفق به كسب مدال شدند.

وی در پایان با بیان این كه شناگران قزوینی حاضر در این مسابقات با وجود استان های مطرح كشور نتیجه بسیار خوبی بدست آوردند،افزود:'علی شهروان' هدایت تیم استان در این مسابقات را برعهده داشت.

گزارش ایرنا حاكی است، رقابت های قهرمانی شنا بزرگسالان كشور 24 تا 27 اسفند در تهران برگزار شد.

7392/616

سرخط اخبار استان‌ها