زنجان- مدير كل تعزيرات حكومتي استان زنجان، با اشاره به بازرسي هاي انجام شده از آرايشگاه هاي زنانه شهر زنجان، گفت: در پي بازديد از 90 درصد آرايشگاه هاي زنانه شهر زنجان تخلفات بسياري كشف و پرونده هاي مربوطه تشكيل شد.

'حسین نجف زاده'، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار كرد: با توجه به شكایاتی كه از سوی مردم در خصوص عملكرد آرایشگاه های زنانه وجود داشت، پس از اتمام ماه صفر اداره كل تعزیرات حكومتی استان زنجان همراه با علوم پزشكی ، مجمع امور صنفی و سایر نهادهای ذیربط از آرایشگاه ها ی زنانه بازرسی كرد.

وی، ضمن اظهار تاسف از وجود تخلفات بسیار در آرایشگاه های زنانه زنجان، خاطر نشان كرد: برخی از آرایشگاه های زنانه با دخالت در امور پزشكی به كاشت ناخن، مو و تاتو اقدام كرده بودند كه واحدهای آن ها پلمپ و پرونده های تخلفاتشان به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

مدیر كل تعزیرات حكومتی استان زنجان، یادآورشد: برخی از آرایشگاه های درجه سه و پایین تر از ناآگاهی مراجعان سو استفاده كرده و نرخ های آرایشگاه درجه یك را از مشتریان اخذ می كردند كه با آن ها برخورد شد.

وی، افزود: لوازم آرایشی فاقد كیفیت و قاچاق كه در آرایشگاه های زنانه در دست توزیع بود، ضبط وتحویل مراجع قضایی شد.

نجف زاده، تصریح كرد: همه متخلفتان در برابر قانون یكسان اند و برخورد سلیقه ای با هیچ یك از آرایشگاه های متخلف وجود ندارد.

وی، نظارت و كنترل عملكرد آرایشگران زنانه كل استان زنجان راضروری دانست و افزود: در زمان حاضر فقط آرایشگاه های زنانه شهر زنجان مورد بازرسی قرار گرفته اند.

مدیر كل تعزیرات حكومتی استان زنجان،با اشاره به مشكلات پیش روی اداره كل تعزیرات حكومتی استان، گفت: متاسفانه دفاتر تعزیرات حكومتی فقط در دو شهرستان ابهر و خدابنده مستقر است و در سایر شهرهای استان به دلیل اینكه تعداد واحدهای صنفی كمتر از حد نصاب است، دفتر تعزیرات حكومتی وجود ندارد.

نجف زاده، ابراز كرد: علی رغم اینكه بازرسی وظیفه اداره كل تعزیرات حكومتی نیست به دلیل بروز مشكلات متعدد این اداره كل در مواقع ضروری با همكاری دستگاه های ذی ربط كنترل و نظارت از اصناف را نیز انجام می دهند.

7324/522

سرخط اخبار استان‌ها