۲۷ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۳:۳۱
کد خبر: 80043824
T T
۰ نفر

تهران - هفتمين و آخرين مرحله مسابقه هاي بين المللي دوچرخه سواري تور تايوان برگزار شد و 'جاناتان كانت ول' از استراليا به مقام نخست دست يافت .

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، هفتمین و آخرین مرحله مسابقه های بین المللی دوچرخه سواری تور تایوان، روز گذشته در مسیر siung - Kaohsiung به مسافت 150 كیلومتر برگزار شد كه در پایان ' جاناتان كانت ول' از تیم ساكس استرالیا به مقام قهرمانی دست یافت .

وی توانست این مسافت را با زمان 2 ساعت و 47 دقیقه و 18 ثانیه ركاب بزند و سریعتر از دیگر دوچرخه سواران به خط پایان برسد.

' روبروت فراری' از تیم ژاپن با زمان مشابه نسبت به نفر اول، دوم شد و ' محمد حسینی اوت هامان 'از تیم سی اس اس مالزی با 5 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در مكان سوم این مرحله قرار گرفت .

همچنین در این رده بندی از تیم پتروشیمی تبریز حسین ناطقی با زمان مشابه نسبت به نفر اول یازدهم شد .

از تیم دانشگاه آزاد نیز 'میگوئل نینو كوره دور' با زمان مشابه نسبت به نفر اول در رده سی و دوم ایستاد .

در رده بندی انفرادی مجموع هفتم مرحله این رقابتها 'ریس پولوچك' از تیم دی پی سی استرالیا با زمان 19 ساعت و 9 دقیقه و 44 ثانیه در مكان نخست جدول قرار دارد .

'كیم پو وونگ' از هنگ كنگ با 2 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در مكان دوم و 'درك مولر' از تیم تی اس پی آلمان با 6 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در مكان سوم قرار گرفته است .

همچنین در این رده بندی از تیم پتروشیمی تبریز قادر میزبانی با 54 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پانزدهم ، حسین عسگری با 1 دقیقه و 12 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده بیستم ، حسین ناطقی با 2 دقیقه و 51 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده سی و سوم ، بهنام خلیلی خسروشاهی با 14 دقیقه و 27 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده شصت و هشتم قرار دارند.

از تیم دانشگاه آزاد نیز 'ویكتور نینو كوره دور' با 34 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده هشتم ، 'میگوئل نینو كوره دور' با 2 دقیقه و 15 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده سی و پنجم ، علیرضا حقی با 8 دقیقه و 49 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده پنجاه و چهارم ، عباس سعیدی تنها با 12 دقیقه و 5 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده شصت و چهارم

قرار دارند.

1587**1440

سرخط اخبار ورزش