خرم آباد - مدير كل راه و ترابري لرستان گفت: همزمن با تعطيلات پايان سال و آغاز مسافرتهاي نوروزي، هيچگونه عمليات رسمي راهسازي يا ريزش برداري در محورهاي ارتباطي و مواصلاتي استان انجام نمي شود.

' عباس رضایی' روز شنبه در گفت و گوبا ایرنا افزود: در این راستا انجام عملیات های راهسازی از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه تعطیل است.

وی اظهار داشت: تعطیلی عملیات های راهسازی و ممانعت از انجام ریزش برداری ها با هدف تسهیل در امر تردد و جلوگیری از هرگونه انسداد در مسیر مسافران نوروزی هرساله اجرا می شود.

رضایی تصریح كرد: همچنین 46 اكیپ راهداری ثابت و سیارراهداری اداره كل راه و ترابری لرستان از 29اسفند تا 15 فروردین سال آینده در محورهای مواصلاتی استان مستقر می شود.

وی اظهار داشت: این اكیپ ها با استفاده از240 دستگاه انواع ماشین آلات سبك و سنگین ، كار امداد رسانی به مسافران و جلوگیری از بروز هر گونه اختلال در امر تردد وسایط نقلیه از سطح راههای استان را بر عهده دارند .

وی گفت : این اكیپ ها بطور شبانه روزی در مراكز ادارات راه و ترابری شهرستانهای تابعه ، راهدارخانه ها و همچنین در سطح راههای استان مستقر بوده و علاوه بر نظارت مستمر بر وضعیت راهها ، در صورت ایجاد هرگونه مشكلی در رفت و آمد وسایط نقلیه اقدام خواهند كرد.

رضایی تصریح كرد: : در طول تعطیلات نوروزی ، مركز پیام یا مركز اطلاعات راههای استان با شماره تلفن 4206321 و همچنین تلفن گویای 141 بطور شبانه روزی آماده ارائه اطلاعات مربوط به وضعیت راهها به مسافران و رانندگان است.

7269/630

سرخط اخبار استان‌ها