تهران-عضو هيات مديره اتحاديه هاي تعاوني هاي مصرف گفت: ميانگين بهاي كالاهاي عرضه شده در شبكه گسترده تعاوني هاي مصرف بين پنج تا 25 درصد ارزان تر از بازار است.

'ابراهیم تهرانی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا استان تهران افزود: شبكه تحت پوشش تعاونی اعم از شبكه گسترده فروشگاه های تعاونی مصرف محلی با حدود 80 فروشگاه در استان تهران و 2 شعبه مركزی در خیابان ملاصدرا و شهرك مخابرات سعادت آباد به ارایه خدمات به شهروندان اقدام می كنند.

وی گفت: بیش از 15 شعبه فروشگاه های تعاونی مصرف سپه و شعبه های تعاونی مصرف كارگران ایران و تعاونی های مصرف فرهنگیان و كاركنان دولت از مدت ها قبل همگام با سیاست های تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت بحث تامین و توزیع كالاهای اساسی مورد نیاز مردم را در دستور كار خود قرار داده اند.

تهرانی ادامه داد: فروشگاه های یاد شده تا آخرین ساعات پایانی سال جاری اقلام پرمصرف مورد نیاز مردم را بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار مردم قرار می دهند.

عضو اتاق تعاون تهران گفت: شبكه گسترده تعاونی با افزایش ساعت كاری خود در روزهای پایانی سال تا ساعت 21 انواع كالاهای مورد نیاز را در اختیار مردم قرار می دهد.

تهرام/9977/ /1556/

سرخط اخبار اقتصاد