ساري - رييس پليس راه فرماندهي انتظامي مازندران گفت: هم اكنون تمامي محورهاي مواصلاتي عمده مازندران از جمله كندوان، هراز، فيروزكوه، ساري به كياسر و سمنان باز اما لغزنده است و رانندگان وسائط نقليه با رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي با احتياط تردد كنند.

سرهنگ 'جعفر محمدنژاد' روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح قرارگاه ستاد نوروزی فرماندهی انتظامی استان در ساری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: اكثر مناطق محورهای كوهستانی و برفگیر حوزه استحفاظی پلیس راه استان با بارش باران و مه گرفتگی همراه است و تردد وسائط نقلیه به كندی صورت می گیرد.

وی اظهارداشت: با توجه به آغاز مسافرت نوروزی و تعداد زیاد انواع وسائط نقلیه در محورهای مواصلاتی، بویژه مناطق كوهستانی و برفگیر مازندران، رانندگان حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان با هشدار به رانندگان و مسافران بیان داشت: از سفرهای غیر ضروری خودداری و به توصیه های پلیس راه توجه كنند و نیز خودروی خود را به وسایل گرمایشی و وسایل مناسب سفرهای زمستانی مجهز كنند.

سرهنگ 'محمدنژاد' اضافه كرد: تلفن مركز كنترل راه های مازندران با شماره 2182934 - 0151 آماده پاسخگویی به هموطنان درباره آخرین وضعیت راه های استان بطور شبانه روز است.

حدود 10 هزار كیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد. ك/3

609/402/508

سرخط اخبار اقتصاد