گناوه – مدير آموزش وپرورش گناوه بر خدمت رساني مطلوب و شايسته به ميهمانان نوروزي فرهنگي كه از اقصي نقاط كشور وارداين شهرستان مي شوند تاكيد كرد.

به گزارش ایرنا، محمد بهمیاری شنبه در جلسه ستاد اسكان میهمانان نوروزی این شهرستان افزود: اعضای ستاد با همكاری و همیاری یكدیگر نهایت تلاش خودرا برای رفاه و آسایش قشر فرهنگی كه وارد این شهرستان می شوند به كار ببندند و همه واحدهای آموزشی را با امكانات رفاهی برای آنان مهیا كنند.

وی، توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منكر در محل اسكان میهمانان نوروزی را خواستار شد و گفت: از اعضای ستاد اسكان انتظار می رود كه دراین زمینه نظارت و نهایت دقت را داشته باشند.

مدیرآموزش وپرورش گناوه همچنین از اعضای نظارت بر اسكان فرهنگیان نوروزی خواست به طور مستمر از مدارسی كه هموطنان سكنی گزیده اند بازدید و اگر با مشكل و نواقصی مواجه شده اند، آنرا پیگیری و رفع كنند.

بهمیاری، نصب تراكت و بروشور از سخنان گهربار امامان معصوم (ع)، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی و دیگر بزرگان را درمورد اهمیت امر به معروف و نهی از منكر در مكان های اسكان میهمانان نوروزی از اعضای ستاد خواستارشد.

دراین جلسه اعضای ستاد گزارش جامعی از اقدامات انجام شده و كمبودها و نیازهای اسكان برای میهمانان نوروزی را ارایه كردند و همگی بر خدمات دهی مطلوب و شایسته به مسافران و گردشگران فرهنگی كشور تاكید كردند.

شهرستان ساحلی گناوه در ایام تعطیلات نوروز بیشترین مسافران و گردشگران ورودی به استان بوشهر را پذیرا می شود.ك/2

637

سرخط اخبار استان‌ها