فرماندار اردكان گفت: پايان سال جهاد اقتصادي ،آغاز نهضت جهادي در تمامي بخشهاي اجتماع است.

'احمد كمالی' روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریك فرا رسیدن سال جدید از همراهی و همدلی مردم اردكان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر كرد .

وی اضافه كرد: بهار خاطره نشاط ،تكاپو و نو شدن است كه نوروز با قلم زیبای خود در دفتر طبیعت آن را می نگارد وآغاز سال ،شروع یك حیات و بهانه ای برای بیداری است .

فرماندار اردكان با بیان اینكه این انقلاب قلوب و تحول حال ، عیدانه خدای مقلب القلوب و محول الاحوال ونشانه دیگر برای تدبر در ذات مدبر اللیل و النهار است تصریح كرد: فرارسیدن عید سعید باستانی را به محضر مردم نجیب شهرستان اردكان ومجموعه خدمتگزار در بخشهای دولتی و خصوصی تبریك عرض نموده و اوقاتی خوش را برای همه از درگاه ایزد منان خواهانم .

كمالی ادامه داد: در پایان سالی كه به تدبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی )به سال جهاد اقتصادی موسوم گردید با تلاشهای صورت گرفته در تمامی بخشهای شهرستان اردكان آغاز یك نهضت جهادی را مشاهده و امیدوارم با همراهی و همدلی مردم و همت مضاعف همه مسئولین در ادامه این روند تحولات بزرگ و تاثیر گزار را در راستای رفاه عمومی و خدمترسانی هرچه بیشتر شاهد باشیم .

وی گفت: انشالله این بهار بیداری به مدد الهی و با بهره گیری از رهنمودهای ولایت ،خزان زود هنگام استكبار را رقم زده و با محو كامل ظلم و استبداد در دنیا و استقرار عدالت بر زمین همراه باشد .ك/3

7544/1968

سرخط اخبار استان‌ها