رييس هيات ووشو استان قزوين گفت: تيم ووشو جوانان قزوين موفق به كسب عنوان قهرماني رقابت هاي سبك شائولين چوان (كمربند طلايي) كشور شد.

'علی تنباكوساز' روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ووشو جوانان قزوین در این رقابت ها موفق به كسب دو مدال طلا و یك نشان نقره در بخش ساندا شد.

وی ادامه داد: مهدی محمدی، علی مولایی، محسن شهبازی مدال آوران طلایی قزوین بودند و رسول شفیعی نیز دیگر ووشوكار استان در این رقابتها بود كه موفق به كسب نشان نقره شد.

رییس هیات ووشو استان قزوین یادآور شد: این رقابت ها با حضور 514 ورزشكار در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی چابسكر در استان گیلان برگزار شد.

تنباكو ساز، سال 90 را سالی خوب برای ووشو قزوین یاد كرد وگفت: در این سال صاحب چندین عنوان قهرمانی و عناوین برتر در رقابت های مختلف كشوری شدیم و ورزشكاران مستعدی را به ووشو كشور معرفی كردیم.

وی با بیان این كه هیات ووشو استان قزوین برای سال 91 نیز برنامه ریزی های خوبی را انجام داده است، اظهار كرد: استعدادیابی و حضور در رقابت های باشگاهی كشور از مهمترین برنامه های این هیات در سال آینده را تشكیل می دهند.

رییس هیات ووشو استان قزوین در پایان این رشته را ورزشی پرمدال برای قزوین خواند و خاطرنشان كرد: در صورت توجه بیشتر مسوولین و اختصاص یك سالن ورزشی ویژه این رشته، ووشو افتخارات بیشتر و بزرگتری را برای ورزش قزوین به ارمغان خواهد آورد.

7392/616

سرخط اخبار استان‌ها