رشت - وزير راه و شهرسازي با ارسال تقدير نامه اي از تلاش هاي مستمر 'مهدي سعادتي' استاندار گيلان براي پيگيري جدي در ساخت مسكن مهر استان قدرداني كرد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان؛ در متن تقدیرنامه وزیر راه و شهرسازی به استاندار گیلان آمده است: با اتكا به عنایات و الطاف بیكران الهی و با كوشش، همت و درایت همه دست اندركاران طرح بزرگ مسكن مهر در دولت نهم و بویژه دولت دهم برای تحقق بخشیدن به رهنمودهای مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در راستای تامین مسكن قشرهای كم درآمد جامعه اجرا و به بار نشسته كه به مدد این طرح جمع كثیری از مردم شریف كشورمان از نعمت مسكن برخوردار خواهند شد.

در ادامه این تقدیر نامه آورده شده: بدینوسیله از تلاش های خالصانه جنابعالی در تحقق اهداف دولت در افتتاح 13 هزار و 500 واحد مسكونی از پروژه های مسكن آن استان قدردانی می شود.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری در سفر یك روزه به گیلان با حضور در مسكن مهر خمام بطور همزمان 13 هزار و 500 واحد مسكن مهر استان را افتتاح كرد.

برای ساخت این واحدهای مسكونی كه از مصوبات دور اول سفر هیات دولت به گیلان است، چهار هزار میلیارد ریال هزینه شده است .

هم اكنون یكصد هزار واحد مسكن مهر در گیلان در حال ساخت است كه تا پایان دولت دهم به بهره برداری می رسد. این تعداد مسكن مهر در حالی ساخته می شود كه پیش از سال 84 ، تنها چهار هزار واحد مسكونی توسط دولت های قبل ساخته و به مردم استان تحویل شده است.ك/1

605/ 603

سرخط اخبار استان‌ها