تهران- تيم فوتبال پيكان در تهران مقابل ايران جوان بوشهر به تساوي بدون گل دست يافت تا صعود اين تيم به ليگ برتر به تاخير افتد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، تیم صدرنشین پیكان تهران می توانست با پیروزی مقابل ایران جوان بوشهر جشن صعود به لیگ برتر را در فاصله سه هفته ای پایان رقابت های جام آزادگان برپا كند.

در این دیدار كه روز جمعه در ورزشگاه شهدای قدس برگزار شد، تیم فوتبال پیكان تهران نتوانست بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و در نهایت در مقابل تیم دوم جدول رده بندی به تساوی بدون گل رضایت داد.

مربی تیم فوتبال پیكان تهران در باره این دیدار گفت: در این بازی بازیكنان بازی همیشگی خود را ارایه ندادند و شاید بازی بسته ایران جوان بوشهر باعث شد بازیكنان پیكان نتوانند دروازه تیم ایران جوان بوشهر را باز كنند.

' یعقوب وطنی' افزود: در مجموع رقابت نزدیكی از هر دو تیم شاهد بودیم چرا كه این بازی مصاف تیم های اول و دوم جدول رده بندی بود.

وی خاطرنشان كرد: وزش باد شدید در این دیدار كیفیت بازی پیكان را كاهش داده بود و اگر بازی در شرایط مناسب آب و هوایی برگزار می شد، به یقین تیم پیكان با پیروزی این دیدار را تمام می كرد.

مربی تیم پیكان تصریح كرد: در 15 دقیقه پایانی تیم پیكان تهران بازی بهتری به نمایش گذاشت و به نوعی برتری خود را به تیم ایران جوان بوشهر دیكته كرد.

وی افزود: هنوز فرصت زیادی برای جبران داریم و در این سه دیدار آینده تیم پیكان نیازمند دست كم امتیاز است.

تیم پیكان تهران اكنون با 48 امتیاز درصدر جدول رده بندی گروه اول جام آزادگان قرار دارد و این تیم تهرانی به روزهای آینده بسیار امیدوار است. اما پارسه تهران دیگر تیم حاضر در این گروه در رفسنجان مقابل مس این شهر با دو گل بازی را واگذار كرد.

با این شكست پارسه در جدول رده بندی در قعر جدول قرار گرفت.

تیم مذكور اكنون با 21 امتیاز در رده چهاردهم جدول چهارده تیمی لیگ دسته اول جام آزادگان قرار دارد.

در دیدارهای همزمان این گروه اینگونه نتایج بدست آمد:

شهرداری بندرعباس: صفر شهرداری اراك: یك

پیام مخابرات فارس: 2 اتكا گرگان: یك

ابومسلم خراسان: 2 استیل آذین سمنان: 2

سایپا قائمشهر: صفر گسترش فولاد تبریز یك

هفته بیست و چهارم رقابت های جام آزادگان روز پنجشنبه (17) فروردین ماه سال آینده برگزار می شود.

در این هفته تیم پیكان تهران در سمنان به مصاف استیل آذین و تیم پارسه در تهران به مصاف سایپا قائمشهر می رود.

تهرام/ج.آ/ /1556/

سرخط اخبار ورزش