آران و بيدگل- مدير خدمات شهري شهرداري آران و بيدگل از اجراي طرح استقبال از نوروز در اين شهر خبر داد.

'علی علیخانی' روز شنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارداشت: یكی از مهم ترین وظایف شهرداری در روزهای پایانی سال ایجاد بستر مناسب جهت رفاه حال شهروندان و مسافران در روزهای پایانی سال و استقبال از مراسم سال نو است.

وی آراسته سازی معابر و چشم اندازهای شهری، جمع آوری ماسه های روان در سطح شهر، جمع آوری خودروهای اسقاطی رها شده درمعابر و لایروبی جوی های جانبی خیابان های شهر را از جمله فعالیت های طرح استقبال از نوروز بیان كرد.

وی افزود: در این طرح همچنین برای رفاه حال مسافران نوروزی سه باربیكیو، سه آبخوری عمومی و مجموعه ای كامل از میز و صندلی اقامتی در پارك بزرگ شادی شهر آران و بیدگل ساخته شده است.

علیخانی، با اشاره به استقبال گسترده مردم و مسافران نوروزی از طرح چیدن سفره هفت سین در پارك های این شهر در بهار امسال، خاطرنشان كرد: مراسم چیدن سفره هفت سین در لحظه تحویل سال نو در بهار 91 نیز در دو پارك شادی و زیتون این شهر همراه با مراسم اهدای جوایز به اولین مسافران نوروزی شهر آران و بیدگل اجرا می شود.

وی اظهارداشت: در طرح استقبال از نوروز،40 نفر از كاركنان واحد خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل مشاركت دارند.

وی با اشاره به اینكه توسعه و مشاركت مردمی نقش به سزایی در پیشبرد اهداف شهرداری و بهبود وضعیت شهری دارد، افزود: ایجاد فضای بانشاط در شهر تنها با مشاركت شهروندان و استفاده از ایده ها و خلاقیت های آنان امكان پذیر خواهد بود.

شهرستان آران و بیدگل با دارا بودن جاذبه های متنوع طبیعی همچون كویر مرنجاب و دریاچه نمك و همچنین جاذبه ها و بناهای مختلف تاریخی از جمله مناطق نمونه گردشگری در كشور است.

1724/8132

سرخط اخبار استان‌ها