رشت - مسوول روابط عمومي هيات فوتبال استان گيلان اعلام كرد: در پي بارش شديد برف كه از شب گذشته در رشت آغاز شده و هم اكنون ادامه دارد، ديدار تيم هاي فوتبال داماش گيلان و ملوان بندرانزلي لغو و به زمان ديگري موكول شد.

'مجتبی پوربخش' روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط كنونی، مسوولان برگزاری این دیدار لحظاتی پیش تصمیم به لغو این مسابقه دادند.

وی اظهار كرد: قرار بود تیم های فوتبال داماش گیلان و ملوان بندرانزلی در هفته بیست و هشتم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور، از ساعت 16 امروز شنبه در ورزشگاه سردارجنگل شهرستان رشت به مصاف هم بروند.

پوربخش گفت: به دلیل بارش برف و با تصمیم ناظر و داور این دیدار، ساعتی پیش تصمیم گرفته شد كه این دیدار به جای ورزشگاه سردارجنگل، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار شود.

وی اضافه كرد: اما به دلیل بارش شدید و مداوم برف، زمین فوتبال ورزشگاه عضدی نیز سفیدپوش شده و مسوولان برگزاری این دیدار تصمیم به لغو این دیدار گرفتند و دربی استان گیلان به زمان دیگری موكول شد.

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ادامه داد: با توجه به تصمیمات گرفته شده، دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و ملوان بندرانزلی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر به احتمال زیاد روز چهارم فروردین ماه برگزار خواهد شد.ك/3

7285/ 603

سرخط اخبار استان‌ها